ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieOktóber 26 2020 04:36:01  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Súčasná spoločnosť a história

 Články: Súčasná spoločnosť a história
Zem po oteplení neuživí viac ako 500 miliónov ľudí
Planeta Země trpí horečkou a její teplota by mohla vzrúst až o osm stupňú Celsia. Některé oblasti by se tak staly zcela neobyvatelnými a miliardy lidí by byly ohroženy změnami klimatu.

Tunguzská udalosť
Tunguzská udalosť, častokrát označovaná aj ako Tunguzská explózia, bola masívna explózia, ktorá sa stala neďaleko osady Podkamennaya, pri rieke Tunguska, nachádzajúcej sa v dnešnej oblasti Krasnoyarsku v Rusku. Energia uvoľnená počas výbuchu sa pohybovala v rozmedzí 10 až 20 megaton, čo je približne 1000 krát väčšia sila ako atómová bomba zhodená na Hirošimu.

AIDS - najúčinnejšia biozbraň ?
Svetová verejnosť vie iba veľmi málo o tajných snahách istých svetovládnych kruhov o zníženie svetovej populácie. Ich závažnosť a miera, ktorou sú napĺňané, ich zaraďuje medzi najväčšie škandály všetkých čias. Ide o umelé vytváranie a šírenie chorôb, infekcií a mikróbov vrátane smrteľných a z hľadiska účinku spoľahlivých vírusov, kam patrí aj HIV a choroba AIDS.

Paranormálne javy 20. storočia
V tomto článku Vám prinášame zoznam niektorých zdokumentovaných nevysvetliteľných udalostí, ktoré sa udiali počas 20. storočia.

Najbizarnejší experiment v histórii - projekt Montauk
Po ukončení nepodareného projektu Rainbow sa zdalo, že vláda upustí od ďalších experimentov. Opak bol však pravdou. Vládu fascinovala predstava, že by mohla poraziť vo vojne nepriateľa bez vystrelenia čo i len jednej guľky. Súhlasila s pokračovaním projektu. Armáda súhlasila s presunom akéhokoľvek vybavenia a personálu potrebného na samotný výskum.

Časopriestorové brány existujú - experiment Rainbow
Začiatkom tridsiatich rokov nášho storočia prebiehali na univerzite v Chicagu pod vedením J. Huntchindona a J. Kurthauera výskumné štúdie sledujúce osvetlenie fyzikálnej podstaty času, relativity a optickej neviditeľnosti. Nikola Tesla bol poverený zneviditeľniť torpédoborec USS Eldridge DE 173 aj s kompletnou posádkou.

Sme na pokraji novej doby ľadovej ?
Vedci objavili vrúbkovanie horniny a ľadovcový prach na miestach, kde v ďalekom okolí vôbec nie je žiadny ľad. Tvrdia, že je to znakom toho, že sa Zem pomaly ochladzuje. Všetko nasvedčuje tomu, že by sa Zem mohla opäť na dlhú dobu ponoriť do sveta ľadu - a možno to bude aj navždy.

Koniec sveta v roku 2012 ?
Medzi rokmi 200 PNL a 200 NL bolo napísaných množstvo apokalyptických kníh o konci sveta približne v období, v ktorom žijeme. Podľa týchto kníh Zem postihnú udalosti ako druhý príchod Ježiša, zrážka s meteoritom, príchod Antikrista, zemetrasenia alebo rôzne iné katastrofy.

Desať najvyspelejších civilizácii
Sme naozaj až tak vyspelí, ako si myslíme ? Keď pred nami existovali civilizácie tak vyspelé, kto každý existoval pred nimi ? Predstavme čiaru o dĺžke jedného kilometra. Z toho naše poznatky majú 1,7 cm.

Odpočítavanie našej skazy
Otázka neznie "či", ale "kedy" ?

Máysky kalendár
Aztékùm a ostatním národùm střední Ameriky čas neubíhal lineárně, ale v cyklech. Stejně jako byl svět stvořen, zničen a znovu vytvářen,opakují se i kratší časové úseky. Byl-li pro Aztéky konečným život, tak byla podle posledních výzkumù pro ně konečná i smrt. Život obsahoval nevyhnutelnost smrti, ale smrt v sobě zároveň obsahovala jistotu znovuzrození. Pro ně a pro ostatní středoamerické národy znamenala smrt přechod od života pozemského do další existence v jiném prostoru mnohovrstevnatého vesmíru. Pro některé to také znamenalo dokonce možnost návratu k Zemi, i když v jiné formě.

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,260,774 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.