ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieOktóber 26 2020 05:14:34  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Vesmír

 Články: Vesmír
Neznáme družice
V súčasnosti obieha okolo Zeme veľké množstvo družíc. Žiaľ, sme závislí na informáciách, ktoré nám sprostredkujú štátne alebo vojenské družice. Máme však prístup k všetkým informáciám ?

Čo je na konci vesmíru ?
V poslednej dobe sme veľmi zmätení ohľadom modernej vedy a teórie rozpínania vesmíru. Všetky vedecké knihy a články definujú vesmír ako "všetko" okolo nás. Ak je vesmír všetko, KAM sa potom rozpína ?

Je Zem naozaj dutá ?
Už dlho existovala domnienka, že Zem je dutá, ale až v roku 1968 sa objavili záchytné body pre túto teóriu. V tom roku sa na snímkach Severného pólu zo satelitu dala jasne rozoznať obrovská diera - alebo to azda len tak vyzeralo?

Svetelné javy na Mesiaci
TLP (Transient Lunar Phenomena - pomíjivé - dočasné - měsíční jevy) jsou jevy, vysvětlovány jako dúsledky možné vulkanické činnosti, nebo světelné odrazy od nějaké družice ve vrstvách prachu. NASA však jakoukoli vulkanickou činnost na měsíci vyloučila.

Krátky prehľad našej Slnečnej sústavy
V tomto článku sa v skratke pozrieme na niektoré fakty týkajúce sa našej Slnečnej sústavy.

Rok 2012, alebo čo nám NASA tají ?
NASA vyhlásila, že síce existuje "planéta X", ale vlastne to nie je planéta, ale kométa.

Skutočný Mars
Ako sa verejnosť začala viac a viac zaujímať o túto problematiku, zrazu sa dozvedáme, že Spirit postihla nečakaná udalosť a nie je schopný viac komunikovať so Zemou . Ako to ? Odpoveď je viac šokujúca, ako sa nám zdá. Prečo NASA nechce, aby sme poznali skutočnú farbu Marsu ?

Nibiru - desiata planéta ?
Môže v našej slnečnej sústave existovať ešte jedna planéta navyše ?

Čo sa deje s našim Slnkom ?
Když jsem se poprvé dozvěděl o tom co se děje v blízkosti našeho Slunce nechtěl jsem tomu prostě věřit a celou záležitost jsme odsunul do pozadí. Jenomže...Jenomže pomalu a jistě ke mne začaly přicházet především od rùzných přátel ze světa další a další informace ukazující na podezřelou aktivitu v blízkosti naší hvězdy. Tyto zprávy byly mnohdy doplněny fascinujícím dokumentačním materiálem. Tak jsem začal asi před pùl rokem připravovat o této věci rozsáhlejší materiál pro S.E.V. Situace v posledních týdnech a dnech nabyla úžasných rozměrù, takže mi nezbylo nic jiného než aktuálně připravit první vstup, kterým nahlédneme do něčeho co skutečně bere dech.

Most medzi Zemou a Marsom
Chceme-li vytyèit most mezi Zemí a Marsem musíme především zaèít v Egyptě. K tomu si myslím již zcela logicky nám velí podezřele shodná architektonika monumentálních staveb pyramidálního charakteru pomineme-li, alespoň v úvodu, neodmyslitelnou Sfingu - pardon respektive Sfingy. Tak jak již výše uvedené napovídá první most zaèneme skuteèně budovat v Egyptě. Na místě notoricky známem - v Gize. A věřte, nevěřte nebude to první a poslední most. Pojïme se tedy alespoň pokusit sestavit mozaiku podivuhodné minulosti. Pojïme se pokusit potvrdit spojenectví mezi Zemí a Marsem.

Oblasť Cydonia na Marse
Cydonia je pokrytá početnými vrcholmi a v dávnej minulosti mohla touto oblasťou prechádzať pobrežná zóna, pokiaľ severné nížiny v minulosti vyplòoval oceán. Nachádza sa tu aj veľmi známa „Tvár na Marse“, skalný útvar na nekvalitných fotografiách vzdialene pripomínajúci ľudskú tvár. Niektorí ľudia, ako napríklad Richard C. Hoagland, stále veria, že ide o dôkaz dlho stratenej marťanskej civilizácie, spolu s inými miestnymi útvarmi. V oblasti Cydonia sa totiž okrem „Tváre“ nachádzajú skaly podobné pyramídam či pripomínajúce ľudskú lebku. Richard C. Hoagland taktiež verí, že sa mu podarilo objaviť pozostatky mesta pochovaného pod ľadom v Cydonii.

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,260,816 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.