ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieOktóber 26 2020 05:59:03  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO

 Články: UFO
Život na Mesiaci ?
Položme si otázku. Keď sme už raz boli na Mesiaci a keď je tak blízko, prečo sa tam nevrátime? Prečo nezozbierame viac informácií, nepreskúmame odvrátenú stranu, nezískame viac hornín, nepreskúmame niektoré z jaskýň? Vedenie NASA zakázalo akékoľvek ďalšie lety na Mesiac. „Bolo tažké odhadnúť, ako zareagujú ľudia na správu, že na Mesiaci stále žijú nejaké bytosti.“ , odpovedá člen NASA.

Odvrátená strana Mesiaca skrýva viac, ako sa nám zdá
V utorok 9. januára bolo zatmenie Mesiaca. Tento úkaz bol jedným z jeho odhalených tajomstiev. Koľko ich však zostalo neodhalených? Verejným, ale zahmleným tajomstvom je, že všetky cesty kozmických lodí Apollo sledovala neznáma inteligencia, ktorej kozmické lode sa pohybovali nepredstaviteľnou rýchlosťou a manévrovali pre pozemšťana nepochopiteľným spôsobom. Keď začala posádka kozmickej lode podávať hlásenia o svojich pozorovaniach veliacemu centru v Houstone, dostala zákaz o tom hovoriť. Rovnako aj prvý muž, ktorý sa dotkol nohami povrchu Mesiaca. Aké sú neodhalené tajomstvá tohto nášho satelitu?

Sme naozaj pozorovaní ?
Ufológovia hovoria, že našu planétu už dlhší èas pozorujú rozumné bytosti inej mimozemskej civilizácie. Niektorí dokonca tvrdia, že sme nielen objektom pozorovania, ale tiež obeťami experimentov, ktorých výsledky niekto starostlivo registruje.

Pozorovania UFO na Slovensku
Na Slovensku je fenomén UFO stále pomerne tabuizovaný. Samotná vládne organizácie spolu s českými oznámili, že sa týmto problémom nemienia zaoberať. Stále sa však nájdu ľudia, ktorí prehovoria...

Nacisti v spojení s UFO
Vše nasvědčuje tomu, že II. světová válka nebyla dílem náhodných okolností, nýbrž šlo o velmi dobře naplánovaný strategický který "režiséři" plánovali od počátku 30-tých let, přinejmenším od roku 1933 kdy byla realizována první oficiální smlouva mezi mimozemskou kastou "Šedých" a Bavorskou tajnou službou.

Svedectvá UFO
Svedectiev o neznámych lietajúcich objektov z celého sveta je nespočetne veľa. Niektorí ľudia sa neodvážili výjsť so svojimi zážitkami na verejnosť, pretože sa boja, že ich budú ostatní považovať za bláznov. Sú však aj takí, ktorí prehovorili. Spomedzi nich vyberáme niekoľko prípadov...

Muži v čiernom
Muži v čiernom sú veľmi známym fenoménom, ktorý sa ešte dodnes nikomu nepodarilo vysvetliť. Sú pokladaní za príslušníkov tajnej služby, mimozemšťanov, ale často aj za robotov s obmedzeným zdrojom energie. Pôvod príbehov o Mužoch v čiernom siaha do roku 1953

Prípad Roswell
Roswellský prípad sa začal 26. júla 1947, keï Kenneth Arnold ohlásil,čo videl. Boli to vesmírne lode? Lietadlá? Alebo nebodaj príšerky? Body rútiace sa rýchlostou vyšše 2000km/h priamo pred očami letca?

Trosky UFA na Mesiaci
Všetky učebnice píšu o Neilovi Armstrongovi, ako o prvej bytosti, ktorá sa dotkla povrchu našej jedinej obežnice. Nemusí to však byť pravda.

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,260,888 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.