ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieOktóber 26 2020 05:27:58  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO

 Články: UFO
Záhadné Sibírske zariadenie - existuje ?
Následující výňatek je zápis rozhovoru s Valery Uvarovem z Ruské akademie pro národní bezpečnost, který s ním před bìžícími televizními kamerami vedl na 12. mezinárodním kongresu o UFO (2. až 8. února 2003 v nevadském Laughlin) vydavatel britského UFO magazínu Graham W. Birdsall.

Foo Fighters
Použilo Nemecké letectvo počas druhej svetovej vojny mimozemskú technológiu ?

Odhalenie - projekt Disclosure
"Byl jsem u havarovaného UFO v roce 1969. Někteří členové posádky byli ještě naživu. Zatímco jsme manipulovali s jejich těly a troskami UFO, tvrdili jsme světu, že tam nikdy žádné UFO nehavarovalo. Byla to nebetyčná lež!"

Pochádzajú zo systému Zeta Retuculi ?
Ak je toto pravda, ako by zareagovala verejnosť ? Báli by sme sa ich ? Cítili by sme sa ohrození, ak by disponovali vyspelejšou technológiou ako my ? Neznášali by sme ich, pretože vyzerajú inak ?

Robert Scott Lazar (Alias Bob Lazar)
"Vládne organizácie budú stále ľudí ako ja označovať za hlupákov, drogistov, psychicky chorých alebo za idiotov, ktorí sa chcú zviditeľniť a zarobiť. Čo je najhoršie, až 50% ľudí s nimi súhlasí. Je to veľmi smutné." - Bob Lazar

Rozhovor s Cliffordom Early Stoneom
Prinášame vám rozhovor so seržantom armády Spojených štátov Cliffordom Early Stoneom, ktorý býva v meste Roswell v štáte Nové Mexiko, v blízkosti ktorého v roku 1947 sa udiala najznámejšia katastrofa UFO, prièom bolo armádou nájdených niekoľko tiel cudzích bytostí. To, šo som sme od neho dozvedeli, je možné v krátkosti nazvať "senzácia".

UFO a záchrana Sovietských kozmonautov
Jakmile se po určité době Lazarev a Makarov dostali z kabiny ven, s hrúzou zjistili, že díky padáku "zaparkovali" na úbočí hory zaklíněni mezi keři na skalním výstupku. V tu chvíli uslyšeli ve vzduchu zesilující hvizd, až oba najednou na obloze spatřili nějaký objekt, jenž nad nimi zústal bez pohybu stát. Nebylo možné určit jeho tvar ani výšku, zřejmé bylo pouze vyzařování jemné fialkové záře. Asi po púl minutě podivný objekt velice rychle zmizel, stejně rychle, jako se předtím objevil.

Sú naozaj z budúcnosti ?
Skutočne si myslíme, že sú z inej planéty ? Čo ak sú to naši potomkovia ?

Čo skrýva NASA ?
"Ty věcičky jsou obrovské, pane....ohromné. Panebože!"

Je lepšie nevedieť ?
Svet sa stal vďaka internetu viac otvorený a prístupný , avšak niektoré dvere do sveta informácií nám zostali i naďalej zatvorené, alebo úplne uzamknuté. Každý, aspoň trocha zvedavý človek, by sa rád dozvedel niečo viac aj o takých skutočnostiach, ako sú napríklad fenomenálne kruhy v obilí. Zložitosť obrazcov je priam fascinujúca, mimoriadne presná, a to aj pri veľkosti dosahujúcej až 250m v priemere.

Už nemožno pochybovať
Vlády odtajnili časr správ o UFO

Návštevníci v spálni - realita alebo sen ?
Medzi ľuďmi žije množstvo takých, ktorí tvrdia, že ich počas spánku navštevovali neznáme bytosti, nápadne pripomínajúce bytosti zobrazované v prípadoch UFO. V nasledujúcom článku sa bližšie pozrieme na jeden konkrétny prípad, ktorý sa stal 17. augusta 2001 v malom mestečku Grangemouth v strednom Škótsku.

Neznáme implantáty
Mnoho obetí únosov si myslí, že majú vo svojom tele určitý druh mimozemského zariadenia, známeho ako implantát.

Mothman - návrat do Point Pleasant
Takže kto je Mothman a čo stojí za celou tragédiou v Point Pleasant ? Čokoľvek táto bytosť je, nie je to výmysel. Jednoducho je až príliš veľa dôkazov a svedectiev ľudí, ktorí videli „nieèo“. Celý prípad je preplnený viacnásobnými svedectvami, ktoré sa zhodujú. Medzi svedkov patria dokonca aj príslušníci zákona, kňazi, úradníci a podobne.

Existujú ? Ak áno, kde ?
V tejto galaxií je viac než 10 miliárd hviezd, z ktorých je naše Slnko len jednou z nich. Existuje viac než 10 miliárd galaxií, z ktorých mnohé sú oveľa, oveľa väčšie ako naša. Mnohé z týchto galaxií pozostávajú z viac ako jednej planéty (v našej je ich 9). Podľa modernej fyziky, existuje nespočítateľné množstvo podobných vesmírov. Aká je pravdepodobnosť, že je Zem jedinou planétou, na ktorej sa sformoval život ?

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,260,839 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.