ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieAugust 21 2019 09:56:00  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.fotovelo.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO » Sú naozaj z budúcnosti ?

  Sú naozaj z budúcnosti ?
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Už dlhé roky sme svedkami mnohých pozorvaní a odjakživa sa zamýšľame, ba dokonca sme presvedčení o tom, že v tých "lietajúcich tanieroch" sú bytosti z inej planéty. Zamysleli sme sa však niekedy nad tým, že aj "oni" sa mohli zmeniť a tiež majú svoj vývoj ? Prečo antickí Rímania videli na oblohe "bojové vozy" ? Prečo v 80-tych rokoch 18. storočia ľudia pozorovali niečo ako vzducholode, kdežto my v súčasnosti pozorujeme moderné, hladké diskovité objekty ?

Taktiež sa zamyslime nad tým, prečo sme navštevovaní už od počiatku zaznamenanej histórie a prečo existuje tak veľa rôznych odkazov ? Ak by nás navštevovala vyspelá rasa, o čom nepochybujeme, načo potrebujú vykonávať toľko zastaralých a často aj dosť neohrabaných medicínskych zásahov na ľuďoch ?

Týmto samozrejme nespochybňujeme existenciu UFO, chceme sa len dopátrať k tomu, odkiaľ prichádzajú. Z inej planéty ? Táto teória je asi najpopulárnejšia medzi širokou verejnosťou. Na počiatkoch ufológie bola preferovanejšia teória, že prichádzajú odniekiaľ z mimo našej Slnečnej sústavy rýchlosťou svetla. Postupom času, ako veda zistila, že len cesta k najbližšej hviezde by trvala touto rýchlosťou viac ako 4 roky, táto teória postupne upadala a do popredia sa čoraz viac dostávala teória, že prichádzajú z niektorej planéty v našej Slnečnej sústave. Ešte v 30-tych rokoch sa predpokladalo, že prichádzajú z Venuše, z Marsu alebo z Mesiaca. Ako veda postupne napredovala, dospelo sa k názoru, že ani na jednej z týchto planét nie je život veľmi pravdepodobný.

Tieto teórie však mali taktiež svoje nezodpovedané otázky:

- prečo nás navštevuje toľko druhov mimozemšťanov ?
- prečo potrebujú unášať toľko veľa ľudí ? Určite už musia mať dostatok nášho genetického materiálu
- prečo nás navštevujú počas tak dlhej doby ?
- prečo sa zaujímajú o našu malú, bezvýznamnú planétu ?
- a v neposlednom rade....prečo existuje toľko veľa stroskotaní UFO ? a prečo sa takmer všetky udejú v Novom Mexiku ?

Sú z inej dimenzie ?

Táto teória sa v poslednej dobe veľmi rozšírila a Dr. Jacques Vallee s inštitútu pozorvaní UFO si myslí, že práve táto teória je veľmi pravdepodobne tou, ktorú by sme mali skúmať. Táto teória by zamietla všetky špekulácie o prekonávaní obrovských vesmírnych vzdialeností a mnoho ďalších nejasností, ako aj fakt, že bytosti boli pomerne často pozorované, ako bez problémov prejdú aj skàz pevný objekt.

Sú z budúcnosti ?

Táto teória sa tiež stala v posledných rokoch pomerne populárnou, vzhľadom na to, že objasňuje niektoré doposiaľ nevysvetlené fakty, avšak prináša aj množstvo ďalších otázok. Jeden z najväčších argumentov proti UFO je, že pokiaľ nevyvinieme nejaký spôsob cestovania rýchlosťou vyššou ako svetlo, musíme prijať možnosť, že prichádzajú z miest nám veľmi blízkych. Avšak takýchto okrem našej Slnečnej sústavy nieto. V prípade, ak by tieto vesmírne lode pochádzali priamo zo Zeme, vysvetlil by sa ich pôvod.

Ak sú to skutočne bytosti z našej budúcnosti, vysvetľovalo by to aj fakt, prečo nás navštevujú a zaujímajú sa o nás. Jednoducho sa zaujímajú o svoju minulosť. Toto môže byť aj dôvod, prečo nám odoberajú tkanivá. Taktiež by to vysvetľovalo situáciu, že sa tieto kozmické lode z ničoho nič objavia a podobne aj zmiznú. Niektorí podporcovia tejto teórie tvrdia, že práve tak budeme vyzerať v budúcnosti. Nakoľko väčšinu práce za nás vykonajú stroje a my budeme nútení viac a viac myslieť, naše ruky a nohy zakrpatejú a hlava sa zväčší. Tento opis presne sedí na bytosti, ktoré ľudia opisujú.

Veda však ide vpred nezastaviteľným tempom a sme sami zvedaví, čo všetko sa v najbližších rokoch dozvieme.

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes3,735,781 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.