ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieAugust 21 2019 10:05:27  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.fotovelo.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO » Je lepšie nevedieť ?

  Je lepšie nevedieť ?
Tento článok je zaradený do kategórie: V
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

(článok neprešiel gramatickou úpravou)

Svet sa stal vďaka internetu viac otvorený a prístupný, avšak niektoré dvere do sveta informácií nám zostali i naďalej zatvorené, alebo úplne uzamknuté.

Každý, aspoň trocha zvedavý človek, by sa rád dozvedel niečo viac aj o takých skutočnostiach, ako sú napríklad fenomenálne kruhy v obilí /crop circle/. Je dokázané, že nie sú výtvorom človeka a ľudských rúk, ba dokonca nie sme schopní vyrobiť ich, ani pomocou najmodernejšej techniky .

Teória, a následne praktická ukážka, keď sa pokúšali predviesť akýsi dvaja muži,- Doug Bower a Dave Chorley, ktorý o sebe tvrdili že tieto obrazce vytvárali aby sa tak zviditeľnili a prilepšili si k dôchodku, skončila naprostým fiaskom. Po asi hodine šliapania obilia a všemožného snaženia sa, sa im nepodarilo vôbec nič. Zlámané a pošliapané steblá, nejasné tvary a okraje, sa nedali rovnat s tym co sa ocakavalo. Pritom sa nejednalo o zložitý obrazec, ktorý dostali za úlohu vytvoriť.


Zložitosť obrazcov je priam fascinujúca, mimoriadne presná, a to aj pri veľkosti dosahujúcej až 250m v priemere.

K prehnutiu stebiel,prevažne obilných klasov, dochádza asi 2-3 cm nad zemou a nie je spôsobené mechanicky. Podvrh sa dá odhaliť s naprostou istotou. Vytvorené obrazce sú zväčša viacvrstvové, stonky sú poprekladané rôznymi smermi, čím sa zvýrazní ich plastičnosť. Nie sú v žiadnom prípade poškodené a zostávajú rásť aj vo vodorovnej polohe. Energia, čo ich takto bez poškodenia dokáže, v presne určenom smere položiť k zemi, nám doposiaľ nie je známa. Čo, alebo kto tieto obrazce vytvára, oficiálne zostáva taktiež záhadou. Dovolím si tvrdiť, že sú pod inteligentnou kontrolou.

Keď vznikol piktogram v Maldebrote, napísal anglicky vedecký časopis New Scientist ,že tento 56 metrov dlhý piktogram, sa nedá bez pomoci počítača ani len nakresliť, nie to vytvoriť na poli. Tento fraktál, totiž nemôžeme znázorniť a vypočítať ako normálny geometricky vzorec, ale je potrebné ho vytvárať bod po bode. Je známy predovšetkým matematikom, lebo je dôležitým prvkom teórie chaosu. Obdivujem ľudí, ktorí v sebe nájdu toľko odvahy,/a tým i neznalosti veci/a sú schopní prehlásiť, že kruhy v obilí sú výtvorom ich rúk. Možno áno, ale aké..? No jedine také, čo ich už napohľad reprezentujú svojou nedokonalosťou. Stránky s podobnou tematikou samozvaných tvorcov, som našiel na internete dosť.

Keď v roku 1973 zverejnila NASA výsledky svojich bádaní, uviedla, že všetkých 25 astronautov sa stretlo na svojich misiách s aktivitami UFO. Tiež by sme sa mohli pousmiať a povedať si, že je to len jeden z mnohých a ďalších nezmyslov na túto a podobné témy, ktoré sa rozšírili po svete. Mohli,keby sa nejednalo práve o NASA a oficiálne vyhlásenia astronautov, aj s patričnými dôkazmi zaznamenaných na médiách, ktorých prevažnú časť zaznamenali i rádioamatéri na viacerých miestach sveta. Celé nahrávky získala aj Ruská KGB.

Na verejnosť sa už dostalo množstvo tajných materiálov, ale s nami to akosi neotriaslo. Sme už takí. Venujeme chvíľu času kým prečítame stránku novín či časopisu a keď ju otočíme, zabudneme...lepšie povedané, prestaneme myslieť. Možno sa zapne náš prirodzený obranný mechanizmus, ktorý sa spusti sám od seba a jednoducho nám nedovolí rozmýšľať nad vecou, ktorá nie je hneď od začiatku jasná,prípadne, -k čomu by bolo sa tým zaťažovať, keď aj tak sa pravdu nedozvieme...?

Čo ale mocné vlády sveta? Čo Amerika , Rusko, Anglicko? Ako sa stavajú k týmto skutočnostiam?

Ako informujú verejnosť? Mala by to byť, vzľadom k tak závažnej skutočnosti, ich povinnosť.

Prečo nechávajú tak dôležitý fakt len pre seba a ľudí v slepote a nevedomosti.?

Jedná sa o celé ludstvo a to má nepochybne právo vedieť, ako ďaleko sa pokročilo v tom či onom výskume, ako sa uzavrel ten či onen prípad a pod.

Na jednej strane sa dá ich mlčanie chápať. Vyhýbajú sa strachu z chaosu a paniky čo by nastala,- nepripravenosťou ľudstva na tak vážny fakt, no na strane druhej, je potrebné pripraviť nás aj na takú skutočnosť, že tu nie sme úplne sami.

Je treba uvažovať aj nad faktom, že raz sa to všetko dostane na povrch a bude nám to predostreté ako blesk z čistého neba a to by mohlo spôsobiť ešte väčší chaos, ak nie poriadny bum.

Kruhy v obilí, patria medzi najväčšie záhady tohto sveta,-záhady, svorne kráčajúce vedľa nás, zahalené tajomstvom neznámej inteligencie.

Autori a tvorcovia, sa nám jedného dňa, ktorý podľa mňa nieje ďaleko, predstavia v celej svojej kráse.

Keď sme zamkli dvere sami pred sebou , niekto iný nám ich otvorí...ten čas sa blíži...


Kliknite pre zobrazenie fotogalérie

prevzaté z earth.tym.sk Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes3,735,831 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.