ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieAugust 21 2019 09:55:24  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.fotovelo.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO » Návštevníci v spálni - realita alebo sen ?

  Návštevníci v spálni - realita alebo sen ?
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Oného dňa zaznamenal úrad SPI (Strange Phenomena Investigations) telefonát od vystresovanej ženy, ktorá tvrdila, že jej mladá 4-ročná dcéra bola vo svojej izbe "navštívená" podivným malým stvorením. Ako pozná svoju dcéru, je presvedčená, že sa nejednalo o zlý sen. Matka sa preto rozhodla kontaktovať SPI pre pomoc. V nasledujúcich riadkoch uvádzame informácie, ktoré získala SPI po návšteve rodinného domu. Vyšetrovateľmi boli Garry Wood, Stan Brown a Malcolm Robinson.

Rodina žije v mestečku Grangemouth, v strednom Škótsku, asi 15km od mesta Bonnybridge, ktoré bolo počas posledných niekoľko rokov dejiskom mnohých fenoménov UFO. Matka Amanda má 25 a otec George 28 rokov. Majú dve malé, dvoj a štvor-ročné dcéry, z ktorých staršia Sarah je tá, ktorá videla podivné stvorenie.

Počas rozhovoru s rodinou bolo zistené, že pozorovali divné svetlá na oblohe nad svojim domom už niekoľko týždňov. Charakter svetiel, ktoré opisovali nemohol patriť žiadnému lietadlu. Zjavovanie týchto svetiel ich nijak zvlášť neobťažovalo. Čo ich trápilo oveľa viac bola skutočnosť, že ich dcéra Sarah začala vo svojej izbe kričať a sťažovala sa, že sa po jej izbe pohybujú strašidlá. Matka si spočiatku myslela, že je to dôsledkom zlých snov, ale postupom času ako sa situácia opakovala, začala byť aj ona nervózna. Zvlášť jednu noc, keď Sarah tvrdila, že nevidí len strašidlá, ale taktiež vidí do svojej izby prenikať aj "modré svetlo".

Ako každá matka, aj Amanda sa začala o týchto udalostiach so svojou dcérou rozprávať a na niekoľko nocí vzala Sarah nocovať k sebe. Sarah spala veľmi pokojne a bez problémov. V tomto čase začali rodičia prerábať izbu Sarah. Domnievali sa, že množstvo dekorácií a zmena výzdoby izby by mohla Sarah pomôcť. Avšak nanešťastie ani to nepomohlo. Akonáhle sa Sarah vrátila spať do svojej izby, hneď začala vidieť svoje "strašidlá" znovu. Jednej noci, keď matka vstúpila do dcérinej izby, pretože ju opäť počula kričať, všimla si v okne jasné biele svetlo, vznášajúce sa nad poliami neďaleko domu. Okamžite vzala Sarah do svojej izby a pritom si nevedela vysvetliť, aký druh svetla prenikal cez okno do izby. Hneď v to ráno, matka požiadala dcéru, aby sa pokúsila opísať, čo videla a pokúsila sa od dcéry získať aspoň približný opis "duchov". Počas tohto rozhovoru sa Amanda od dcéry dozvedela, že v jej izbe sa nenachádzala len jedna táto bytosť, ale hneď niekoľko.

SPI sa počas rozhovoru taktiež dozvedeli, že bytosti, ktoré Sarah videla nie len že boli v jej izbe, ale sa jej aj dotýkali. Nanešťastie sme sa taktiež dozvedeli, že Amandina druhá dcéra Clare nedávno začala mávať nočné mory, počas ktorých vrieska a kope zo sna. Amanda si dokonca všimla malý škriabanec na nose Clare hneď po tom, ako vbehla do jej izby. Ráno však po tomto škriabanci neostala ani stopa. Amanda priznáva, že Clare si tento škriabanec mohla spôsobiť sama, ale nechápe ako je možné, že ráno už po ňom nič neostalo.

SPI sa od Amandy dozvedeli, že nedávno mala jej dcéra Clare na pyžame v oblasti brucha krv. Myslí si však, že Clare si to spôsobila sama. Amanda taktiež spomenula, že v čase, keď dcéra spala s nimi, sa občas zobudila na zvláštny pocit, akoby ju niekto slabo poťahoval za nohu. Pozrela sa smerom k nohám, ale nevidela nikoho. Tvrdila, že si nie je istá, či v ten moment spí, alebo je hore, ale na celú udalosť si veľmi živo spomína. Zhodou okolností Amanda pracuje v neďalekej rafinérii B.P Plant, kde sa už niekoľko krát podarilo priemyselným kamerám zachytiť UFO.

Po zhodnotení tohto príbehu si ktokoľvek môže myslieť, že sa jedná len o obyčajnú detsku predstavivosť a zlé sny. Je pravdou, že detská predstavivosť je špeciálne v tomto veku veľmi plodná, ale nezabúdajme na matkine svedectvo. Pozná svoju dcéru dobre a aj napriek tomu sa cítila veľmi zmätená...dokonca až natoľko, že kontaktovala SPI. V neposlednom rade musíme brať do úvahy aj svetlá na oblohe a taktiež aj svetlá, ktoré videla matka v noc, keď vošla do dcérinej izby.

Čo od nás chcú ? Pozorujú nás ? Pripravujú sa na únos ? Dávajú do nás implantáty ? Nebodaj nám chcú pomôcť ?

Tento prípad má isté znaky mimozemských únosov. Nevieme....nebudeme zachádzať až tak ďaleko. Momentálne sú veci okolo tejto rodiny kľudné a odvtedy sme o nej viac nepočuli. Jednalo sa len o obyčajné detské sny ? Alebo to bolo niečo iné? Tento prípad je len jedným z tisíca prípadov, s ktorými sa SPI stretáva. Nezabúdajme však, že viac ako 80% ľudí sa za svoje zážitky hanbí a nikto sa ich nikdy nedozvie....


(SPI) Strange Phenomena Investigations.
41 The Braes
Tullibody
Clackmannanshire
Scotland FK10 2TT.

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes3,735,772 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.