ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieJúl 06 2020 03:22:10  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Súčasná spoločnosť a história » Koniec sveta v roku 2012 ?

  Koniec sveta v roku 2012 ?
Tento článok je zaradený do kategórie: V
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Medzi rokmi 200 PNL a 200 NL bolo napísaných množstvo apokalyptických kníh o konci sveta približne v obodobí, v ktorom žijeme. Podľa týchto kníh Zem postihnú udalosti ako druhý príchod Ježiša, zrážka s meteoritom, príchod Antikrista, zemetrasenia alebo rôzne iné katastrofy.

Netreba však zabúdať, že v minulosti sme boli svedkami už viac ako 85 predpovedí o konci sveta, ktoré sa neudiali. V tomto článku sa bližšie pozrieme na rok 2012. Predpovede na tento rok sa totiž oproti ostatným "zaručeným" koncom sveta líšia. Koniec sveta práve v tomto roku predpovedajú Máyovia, ktorí mali doteraz najpresnejší kalendár a najväčšie poznatky o vesmíre v histórií celého ľudstva, a to aj bez použitia najmoderjenších technológií. Predpovedá ho aj Nostradamus, ktorého predpovede, ako neskôr uvidíme, sú väčšinou dosť presné. Takže ako to vlastne je ?

Hlavným zdrojom pre tieto predpovede je antický Máysky kalendár. Tento kalendár vyjadruje dátumy v podobe "6.19.18.1.5" a znamenajú :
* 6 Baktun - (storočia) - interval 144 000 dní
* 19 Katun - (generácie) - 7200 dní
* 18 Tun - (roky) - 360 0dní
* 1 Uinal - (mesiace) - 20 dní
* 5 Kin - (dni) - 1 deň
Začiatok tohto kalendára bol prirodzene (0.0.0.0.0), čo bolo presne 11. augusta 3114 PNL. Máyovia vo svojom kalendári spomínajú tzv. "Veľký cyklus dlhého odpočítavania", ktorý trvá podľa ich kalendára 13 Baktunov, alebo podľa nášho kalendára 5 125,36 rokov. Každý tento cyklus je považovaný za cyklus stvorenia. Každý cyklus je nakoniec zničený jedným zo živlov, ktoré sú Jaguár, vietor, dáží a voda.

Zjednodušene, predpovedajú koniec nášho cyklu (koniec všetkého živého na Zemi) na dátum (13.0.0.0.0), čo vychádza presne na zimný slnovrat, 21. decembra 2012. Opäť pripomíname, že Máysky kalendár bol najpresnejším v histórii celého ľudstva.

Pozrime sa na ďalšiu predpoveď: Nostradamus - zrážka s kométou 2012

Ako je iste všetkým známe, Nostradamus patril medzi najpresnejších prorokov v dejinách ľudstva. Väčšina jeho proroctiev sa naplnila, niektoré sa naplnili zčasti a niektoré vôbec - ale pravdepodobne to bolo preto, lebo sme si ich zle vyložili, pretože Nostradamus písal v kódoch, ktoré je ťažké si vysvetliť. Pozrime sa na druhú časť štvorveršia C10 Q72:

Veľký Kráľ hrôzy
zostúpi z nebies
a objaví sa v miestach
siedmych hviezd Ursa Minor
neďaleko od súhvezdia Raka.
ČERVENÁ HVIEZDA
bude vyčínať sedem dní
a na oblohe uvidíme dve Slnká.
Susa, Siena, Boeotia, Veľký Rím,
všetko zmizne v tú noc,
keď kráľ Mars dosiahne svoju blízkosť


Ako sme už spomínali, je veľmi ťažké rozlúštiť Nostradamove proroctvá. Mnohí si myslia, že to môže mať nejaký súvis s Marsom. "červená hviezda", "keď kráľ Mars dosiahne svoju blízkosť" - všetko nasvedčuje tomu, že Zem by sa mohla zraziť s Marsom. Pravdepodobnosť tejto teórie je však mizivá. Mnohí očakávali, že Nostradamus má namysli kométu Lee, ktorá preletela v blízkosti Zeme v roku 1999. Nič sa nestalo a tak, ako vždy, teórie o konci sveta sa rozplynuli. Pozor ! Nie je to však inak ? Nie je to len ďalšie zlé vysvetlenie Nostradamovej veštby ? Pripomeňme si slová Izaiáša: " Príde krížiaci Pán a svojimi zbraňami skazy zničí celú Zem". Spomínate ? (ak nie, kliknite SEM)Áno, jedná sa o Nibiru. Tá je napokon tiež červená. "objaví sa v miestach siedmich hviezd Ursa Minor, neďaleko od súhvezdia Raka" - presne to sedí. Otázkou ostáva kedy ? "keď kráľ Mars dosiahne svoju blízkosť". Planéta Mars, má podobne ako ostatné planéty a taktiež aj Mesiac, nepravideľnú obežnú dráhu. To znamená, že v určitom období je pri Zemi bližšie a v určitom období zasa ďalej. Kedy bude zase planéta Mars k zemi najbližšie ? Uhádli ste - v roku 2012 - tiež to sedí. Ak by planéta Nibiru mala zasiahnuť Zem v roku 2012, observatória na Zemi by ju mali začať vidieť niekedy medzi rokmi 2003-2011 - prvý krát sa objavila v roku 2004 - taktiež to sedí.

Nostradamus však nehovorí o priamej zrážke s planétou Nibiru. Hovorí o zrážke s tromi "anjelmi" (asteroidmi), po ktorých sa začne na Zemi tretia svetová vojna.

Keď zatrúbi prvý anjel,
pozdrav ohňa bude zhodený na Zem,
kde tretina stromov zhorí
a všetka zelená tráva zmizne


Predpokladáme, že ako bude Nibiru prechádzať pásmom meteoritov medzi Jupiterm a Marsom, odrazí niektoré z nich aj smerom k Zemi.

Keď zatrúbi druhý anjel,
bude to niečo ako keď padne
do mora veľká horiaca hora
a tretina morí sa stane ako krv


Keď zatrúbi tretí anjel,
veľká hviezda padne z oblohy,
svietiac ako pochodeň
a jej meno je wormwood


Myslíme si, že tretia hviezda, ktorú nostradamus nazval Wormwood (červotoč), bude buď atómová hlavica alebo úlomok planéty Nibiru. Prvé dva zásahy spôsobia obrovský hladomor a rôzne choroby. Budeme na pokraji tretej svetovej vojny. Hovorí o tom aj ďalšia predpoveď:

Obloha bude horieť na 45 šírky,
oheď zachváti nové mesto.
A ten oheň ešte viac vzplanie,
keď dostanú potvrdenie od Normanov


Na stupni 45 zemepisnej šírky leží mesto New York. Normani sú Francúzi (NATO). To dáva jasný zmysel. Armáda Spojených štátov bude požadovať potvrdenie od NATO, či spomínaný objekt bol asteroid alebo jadrová hlavica. (ak Wormwood bude jadrová hlavica, Spojené štáty odpovedajú rovnakými zbraňami a máme tu tretí svetový konflikt)

Mnohí očakávali, že táto Nostradamova predpoveď sa týka roku 1999 a zrážky Zeme s kométou Lee. Písal som do NASY list, v ktorom som sa pýtal, aká je pravdepodobnosť, že Lee zasiahne Zem. NASA mi odpísala, že pravdepodobnosť zásahu je nulová, nakoľko Lee preletí viac ako 100 miliónov km od Zeme.

Ako sa ukázalo, NASA mala pravdu o kométe Lee a roku 1999. Som zvedavý, čo mi odpíše ohľadom Nibiru a roku 2012. (Harry Walther)






 Administrátorska časť
Administrátorske meno

Heslo



Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,134,745 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.