ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieJúl 06 2020 05:10:58  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Nezodpovedané otázky » Aká je pravda ?

  Aká je pravda ?
Tento článok je zaradený do kategórie: V
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Na úvod by som rád položil čitateľom dve otázky ?

Zamyslel sa už niekto z vás nad tým, aká je skutočná pravda?
V prípade, ak by pravda vyšla najavo, boli by sme schopní ju prijať ?

Pozrime sa na to spolu. V akom svete žijeme teraz ? Máme svoje zamestnanie, doma si sadneme pred televízor, pozrieme si obľúbený seriál, zájdeme si na prechádzku, máme na krku globálne otepľovanie (aj to nie tak celkom – článok už čoskoro) a neustále sa niekam ponáhľame. Občas si v správach pozrieme srandičky typu „hasiči zachraňovali zo stromu bezradnú mačku“ alebo si pozrieme majstrovstvá sveta v jedení párok. Vcelku zábavný a bezstarostný život. Z času na čas sa síce nájde niekto, kto nám priblíži aj iné možnosti ako „kaleráby“ typu ČLOVEK POCHÁDZA Z OPICE alebo že ho STVORILA ZÁHADNÁ BOŽIA RUKA len tak z ničoho. Takéhoto človeka však rýchlo označíme za blázna a opäť sa venujeme svojmu bezstarostnému životu.

Nezabúdajme však na to, že práve „blázni“ menia históriu a budúcnosť ľudstva (napr. A. Einstein a spol.). Uvedomujeme si, že sme denne doslova zasypávaní zbytočnými hlúposťami a dôležité veci ostávajú v úzadí ? Teda...jednak hlúposťami, jednak klamstvami. Pretože hlúposti sú presne to, čo nás má prinútiť nemyslieť na dôležitejšie veci. Pripadá mi to, ako keď sa za bývalého režimu namiesto správ vysielala v televízii Angelika, len aby sa verejnosť nedozvedela dôležité fakty. Pýtate sa...o akých dôležitých faktoch to stále hovorím ?

Uveďme si konkrétny príklad. Predstavte si, že by som verejnosti práve v tejto chvíli oznámil, že na Venuši sú pozostatky obrovských miest, ktoré by nepochybne dokazovali prítomnosť života aj na iných miestach okrem Zeme. Verejnosť by ma označila za tragéda a uviedla by, že moje reči sú výplodom bujnej fantázie a nie sú ničím podložené. Tak by som predložil dôkazy – zábery z družice, ktoré by potvrdzovali moje slová. Označili by ich za falošné retuše a mňa by nazvali podvodníkom a klamárom. Obrátil by som sa preto na organizáciu, ktorej prístroje dané fotografie zhotovili – na NASU. Tá by následne vyhlásila, že nikdy žiadne takéto fotografie nezhotovila a že materiály, ktoré vlastním sú podvodom. Čo z toho vyplýva ? Nič ! Ľudia by sa s nezáujmom aj naďalej venovali svojím „dôležitým“ veciam, kto zachráni mačku zo stromu a na moje „hlúposti“ o tom, že ľudstvo v minulosti osídľovalo iné planéty nikoho nezaujímajú.

Dosť bolo príkladov, prejdime k realite. V súčasnosti sa nám z viacerých zdrojov akoby roztrhlo vrece s materiálmi ohľadom rôznych nálezov – či už na Zemi, tak na Marse ale aj na Mesiaci. NASA síce odmietla kauzu Mars (vieme dobre prečo), ale oficiálne priznala kauzu Mesiac a po takmer 40-tich rokoch odtajnila a zverejnila verejnosti videozáznamy a zábery tak družíc, ako aj viacerých pozorovaní a aj samotné zábery prvých kozmonautov na Mesiaci (prvých ako prvých – pozn. autora). Tieto materiály boli rôznymi testami označené odborníkmi ako autentické, čo jednoducho bez milosti dokazuje, že sú pravé. Čo nám ukazujú ? Ukazujú nám neznáme teleso na povrchu Mesiaca, staré podľa expertíz asi 1,5 miliárdy rokov. Celé teleso je pokryté ornamentami, ktoré sú v celom prípade veľmi dôležité. Práve ony ornamenty sú kľúčom k celej hádanke. Grafológovia z celého sveta sa jednohlasne zhodli na tom, že ornamenty sú totožné s ornamentami starovekých civlizácií na Zemi. To ste sa však už asi mohli dočítať v rôznych článkoch...napríklad aj na našej stránke. Tento článok má za úlohu niečo úplne iné, ako informovať o nálezoch na Mesiaci. Schválne....tipnite si, aká bola reakcia verejnosti na tieto odhalenia ? ŽIADNA ! Vidíte dobre – žiadna !
Následne k mojím dvom otázkam zo začiatku príbehu pripájam aj tretiu:

Prečo NECHCEME vedieť pravdu ?

Prečo máme tak odmietavý postoj aj k iným teóriam o vzniku a predovšetkým histórii nie len našej civilizácie, ale aj bytia ako takého? (kde je napísané, že sme prví na tejto planéte ? – práve naopak...všetko nasvedčuje tomu, že nie sme). Odpoveď na našu históriu nenájdeme v Biblii, ani v Koráne...nájdeme ju práve tu. Prečo ju nechceme poznať ? Prečo je táto téma tak tabuizovaná na celom svete ? Prečo sa nechávame sýtiť klamlivými informáciami ? Stačí nám to ? MNE NIE ! CHCEM POZNAŤ PRAVDU – akákoľvek bude ! Neviem ako ostatní, ale ja sa neuspokojím s tvrdením – sme z opice !

Nehovorím, že pravda je taká, alebo onaká – akákoľvek však je, nie je taká, akú ju poznáme. Je len na nás, či za skutočnou pravdou pôjdeme, alebo to necháme len tak plávať....


 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,134,829 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.