ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieOktóber 26 2020 05:11:58  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO » Bezmocní Američania

  Bezmocní Američania
Tento článok je zaradený do kategórie: V
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Bezmocní Američania

Kto skutočne vládne Amerike? Prezident, kongres, vláda? Akokoľvek absurdne môže táto otázka vyznieť, je namieste. Prečo? Pokúsme sa na vec pozrieť bližšie.

Podľa štatistík z roku 2005, v Spojených štátoch až štyri milióny ľudí tvrdilo, že sa stali obeťami únosov mimozemských bytostí, tzv. sivých. Mnohí vtedy pochybovali o serióznosti a vážnosti takýchto tvrdení. Vážnosť tohto fenoménu však americkí psychológovia a psychiatri ako aj ďalší odborníci nepodceňujú (v USA sa uskutočnilo niekoľko kongresov na tému únosov za účasti popredných odborníkov, ktorí si spočiatku mysleli, že ide o akúsi masovú psychózu). Ani nemôžu, veď počet ľudí, ktorí o sebe tvrdia, že sú obeťami únosu "sivých" dnes dosahuje osem miliónov a to ani pri počte obyvateľov USA nie je zanedbateľné množstvo. Podotýkam. že ide o ľudí psychicky a väčšinou i fyzicky celkom zdravých... Všetko sa začalo už v roku 1947, keď na farmu Villiama Brazela v Novom Mexiku spadli zvyšky zvláštneho lietajúceho objektu. Vojaci vtedy informovali, že na farme v blízkosti Roswellu havarovala kozmická loď. Ale armáda zakrátko informáciu zmenila. Vyhlásila, že išlo omyl a nájdené zvyšky sú časťou meteorologického balóna. Tomuto tvrdeniu však málokto uveril, pretože fragmenty zariadenia videlo priveľa ľudí.

Odvtedy však vláda a armáda USA dôsledne blokujú informácie o pozorovaní a stretnutiach s UFO. Aj napriek tomu, že lietajúce objekty v tvare tanierov, cigár, diskov či trojuholníkov videlo neraz aj niekoľko stoviek pozorovateľov. Dementy oficiálnych činiteľov boli často žalostne naivné. Otázkou je, prečo vláda Spojených štátov tak dôsledne skrýva informácie o UFO ? Odpoveď dáva okrem iných aj americký pilot John Lear. Tvrdí, že od incidente v Roswelli armáda a vláda USA uzavreli s mimozemštanmi dohodu. Výmenou za prístup k superzbraniam a mimozemským technológiám sa vláda USA zaviazala blokovať všetky informácie o UFO, dezinformovať verejnú mienku a neprekážať mimozemšťanom v genetických pokusoch na ľuďoch. Ak je to pravda, prestane nás udivovať, že "siví', lebo o nich ide, sa na území Spojených štátov správajú .,ako doma''. Pripomeňme si, že hoci lietajúce objekty možno vidieť po celom svete (vrátane Slovenska), na území Severnej Ameriky bolo zaznamenaných najviac pozorovaní a stretnutí, ako aj tzv. únosov.

Vzrastá počet ľudí rôznych povolaní a vyznania, ktorí tvrdia, že ich UFO unieslo proti ich vôli. že ich podrobili bolestivým a nepríjemným výskumom.Napriek spomínaným kongresom, kde sa problémom unesených zaoberajú odborníci,oficialne miesta berú všetko na ľahkú váhu. Pritom nikde na svete nedochádza k toľkým únosom ako v USA. Preto vznikajú pomocné skupiny, kde sa títo postihnutí stretávajú, pričom im nezištne pomáhajú známi lekári. psychológovia a vedci. Podľa Johna Leara, Američania draho platia za dohodu vlády s mimozemským bytosťami. Ich prítomnosť na Zemi sa vymkla spod kontroly. Vláda a prezident už nemajú čo povedať a Amerike vraj vládnu kozmiti. Robia čo chcú a berú si, čo chcú.

O čo im ide? O veľa. Ich komplikovaná látková premena, ktorá sa líši od ľudskej (ide o neveľké bytosti s tenkými končatinami, veľkými hlavami a obrovskými, ako smola čiernymi očami, ktoré pripomínajú oči hmyzu, bez vlasov a ochlpenia, so sivou pokožkou), potrebuje na prežitie niekoľko enzýmov ktorú obsahujú telá ľudí a zvierat. Preto, tvrdí Lear. V Spojených štátoch ročne bez stopy zmiznú desaťtisíce ľudí vrátane deti. Tisíce zvierat najmä dobytka, je zmrzačených. Farmári, ktorým takto dokaličili dobytok (zakaždým ide o vybratie tých istý ch orgánov, zrejme laserom), často vídavali vzďaľujúce sa čierne helikoptéry čo je podľa nich znamením, že vláda a armáda sú do veci zainteresované.. Podľa niektorých informátorov pracujúcich pre armádu a špeciálne služby,mimozemšťania sa nastálo usídlili na určitých miestach, a to na utajených vojenských základniach v USA. Napríklad v oblasti Area 51, na sever od Las Vegas v Nevade, sa ich sivé telá máčajú v kadiach so zvieracími a ľudskými enzýmami, čo im umožňuje prežiť v pozemských podmienkach.Americká vláda im v tom nemôže prekážať , pretože v skutočnosti už nič nezmôže.Vedúci činitelia sú bábkami v rukách bezohľadných, hoci veľmi inteligentných sivých bytostí. Musia ich iba chrániť a pomáhať im v ich činnosti.Viacerí príslušníci armády priznali dezinformačnú kampaň voči tým, ktorí zverejnili informácie o spomínanej zmluve.

Pakt proti ľudstvu

Veľmoci, ortodoxní vedci, astronómovia a iní, ktorí si osobovali mať patent na pravdu, však nedokážu napriek zjavnej snahe mnoho vecí dlhodobo utajovať. Bežný obyvateľ tejto planéty však neraz naozaj nevie, komu veriť. Ufológom, ktorí nám ponúkajú tajné vládne dokumenty ako dôkaz neraz aj vlastnej skúsenosti, alebo vládam, ktoré roky popierajú, že by sa tu na Zemi vyskytlo čokoľvek iné okrem človeka...

Podľa výskumu verejnej mienky verí v existenciu vysokorozvinutej civilizácie vo vesmíre asi 70 percent ľudí vrátane 40 percent vedcov (pravda, v každej krajine je to inak) . Ufológovia a psychiatri, ktorí prišli do styku s unesenými ľuďmi, rozhodne tvrdia, že bytosti z kozmu existujú. Vlády však ustavične všetko popierajú a tvrdia, že ide o výmysly chorých, posadnutých a slávybažných ľudí. Bádatelia tohto problému ako odpoveď predstavujú dokumenty, ktoré - ako tvrdia - získali za veľmi zložitých a náročných podmienok. Z času na čas nejaký špión, dôstojník či pilot na dôchodku tvrdí, že má dôkazy o spolupráci vlád s kozmickými bytosťami.
Ako vyplýva z dokumentov publikovaných v rôznych knihách, velenie armády USA sa veľakrát stretlo s mimozemskými bytosťami. Americký výskumník Robert Emenegger tvrdí, že napríklad na základni Holloman sfilmovali rozhovory s humanoidmi, ktorí sa podobajú ľuďom, ale majú nosy väčšie ako my a oči so zrenicami ako mačka či had. Podľa jeho názoru sa veľmi podobajú "bohom z kozmu", ktorých opisy nájdeme na sumerských a akkadských hlinených tabuľkách, starých 6000 rokov.

Prirodzene, bytosti z kozmu svoj kontakt neobmedzujú len na USA. Aj Rusi sa snažili využiť vedu a technické možnosti mimozemšťanov. Žiak, informácie spoza bývalej železnej opony prichádzajú aj dnes len v útržkoch. Posledný známy kontakt ufonautov s vládami rôznych krajín sa uskutočnil v roku 1980, keď s obmenou sivých nazývaných insektoidmi, sa v Anglicku stretol britský generál Wiliams. O čom spolu hovorili, nevedno...

Otázkou zostáva, čo mali spomínané dohody priniesť ľudstvu? Víťazstvo v pretekoch technológií. Predovšetkým však to, čo vždy: moc a peniaze. Americký dôstojník pre špeciálne účely Richard C.Duty potvrdil, že vláda USA v rámci projektu SIGMA udržiava naďalej kontakty s cudzími bytosťami. Za všetky spomínané povolenia "vyvolení" dostali technológie umožňujúce stavbu antigravitačných strojov. Známa americká výskumníčka Linda Moulton Howeová tvrdí, že Duty jej ukázal oficiálny dokument potvrdzujúci existenciu takejto dohody. Nesie dátum 25. apríla 1964 a podpísal ho prezident L. Johnson.

Výrečná je aj skutočnosť.že hoci dnes niet pochybnosti o existencii oblasti 51, armáda neguje aj jej skutočnú existenciu. Oblasť je chránená, o čom sa presvedčili mnohí odvážlivci aj na vlastnej koži.

Zdroj: www.tajomstva.org

(nahlásiť nefunkčné video)


 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,260,813 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.