ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieOktóber 23 2020 22:52:25  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Súčasná spoločnosť a história » Je prasacia chrípka podvrh ?

  Je prasacia chrípka podvrh ?
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Je prasacia chrípka podvrh ?

Súčasná pandémia prasacej chrípky je len ďalším mýtom, podobne ako vtáčia chrípka alebo West nílska horúčka. Nasledujúci súhrn faktov nám napovie, že sa niet čoho obávať – dokonca ani vlády a masmédií, ktoré túto „pandémiu“ vytvorili.

Falošný poplach

Niekoľko tisícok ľudí roztrúsených po celom svete, ktorí majú príznaky chrípky ešte neznamená pandémiu. Zatiaľčo väčšina štátov vyhlasuje pohotovosť (USA vyhlásili stav pohotovosti medzi prvými, a to už začiatkom roku 2009), skutočné hrozby ako exhaláty, autizmus, diabetes, chemické úpravy potravín pesticídmi, drogy, hladomor, AIDS alebo rakovina ostávajú v úzadí. Len v USA žije približne 3 milióny bezdomovcov. Počet bezdomovcov na svete, ktorým chýba strecha nad hlavou, jedlo a základné potreby na prežitie sa odhaduje na 750-800 miliónov. Počet tých, ktorým nechýba jedlo ani strecha nad hlavou, ale chýba im skutočný domov, je oveľa vyšší.

Podľa Amerického Center’s of Disease Control’s (ďalej len CDC), väčšina prípadov prasacej chrípky v USA nie je vôbec prepojených s Mexikom, a teda s miestom, kde je údajné ohnisko prasacej chrípky. V prepočte, len 3 z 50 nakazených ľudí cestovalo do Mexika. Oficiálna správa CDC znela: „zdroj infekcie je neznámy“. Bez akéhokoľvek dôkazu, že vírus je prenosný z človeka na človeka CDC učinila konečné vyhlásenie: „nedostatok informácii o víruse nevylučuje pravdepodobnosť, že vírus je prenosný z človeka na človeka“. Pravdepodobnosť a realita sú dve odlišné veci. Kde je teda pes zakopaný ? V nasledujúcich riadkoch. Americká zdravotnícka asociácia (American Medical Association) vo svojom vyhlásení JAMA 1988, Vol. 260, No 21, pg., doslovne píše „žiadny prenos vírusu prasacej chrípky medzi ľuďmi nebol zaznamenaný“. Čierne na bielom, nikdy sa nepotvrdilo, že prasacia chrípka je prenosná. Na druhej strane, len na obyčajnú chrípku zomrie denne asi 1370 ľudí, čo je cca 500 000 ľudí ročne. Aj napriek tomu sa považuje bežná sezónna chrípka za „normálnu“.

Vlády „vyhlasujú“ pandémiu

Nebolo to tak dávno, čo vláda Spojených štátov očakávala pandémiu vtáčej chrípky. Podľa ich prognóz malo vtáčej chrípke podľahnúť 1.9 milióna ľudí len v USA. Článok amerického denníka USA Today, zverejnený 8.10.2005 okrem iného píše: „Zomrie až 1.9 milióna ľudí. Nemocnice budú preplnené a nebudú schopné prijímať ďalších pacientov“. Vzhľadom na to, že sa nič nestalo dosť katastrofický scénar. Vláda vtedy investovala miliardy dolárov do prevencie v presvedčení, že sa vírus bude hromadne šíriť. Vo veľkom merítku sa podporovali farmaceutické spoločnosti, ktoré vyvíjali vakcínu proti vtáčej chrípke. Iba spoločnosť Novartis Vaccines and Diagnostics zarobila 487 miliónov dolárov (v prepočte vtedajším kurzom dolára, 12 175 000 000 SK / 404 135 962 EUR).

Pandémia prasacej chrípky je podvod !

Podľa šéfa zdravotníckej sekcie Rady Európy Wolfganga Wodarga sú udalosti okolo vyhlásenia celosvetovej pandémie prasacej chrípky podvodom obrovských rozmerov. "Je to jeden z najväčších zdravotných škandálov storočia," vyhlásil. Wodarg tvrdí, že v rozhodnutí WHO vyhlásiť pandémiu majú prsty výrobcovia antivirotík a vakcín. V skutočnosti ide len o mierne ochorenie, preto vraj júnové vyhlásenie pandémie bolo chybou. Podľa Wodarga majú v rozhodnutí WHO vyhlásiť pandémiu prsty farmaceutické firmy, keď v atmosfére strachu a pre odporúčania WHO sa štáty začali zásobovať liekmi a vakcínami. "Tak mali producenti zaručené obrovské zisky, no finančne nič neriskovali. Stačilo len počkať, kým WHO oznámi pandémiu, a zmluvy sa rozbehli," myslí si Wodarg. Podľa odhadov krajiny očakávali desaťtisíce chorých, no vo väčšine prípadov sa kastrofické prognózy nepotvrdili. Príprava na pandémiu tak len Slovensko stála viac ako 8 miliónov eur.

Svetové zdravotnícke organizácie zatajujú fakty

Pravdou ostáva, že svetové zdravotnícke organizácie nikdy nezverejnili výsledky nezávislých prieskumov a kontroly. Ba dokonca žiadnemu nezávislému vedcovi nebolo umožnené vidieť pôvodný zárodok vírusu. Tým pádom neexistuje žiadny nezávislý dôkaz o existencii takéhoto vírusu, a teda sme všetci odkázaní na to, čo nám hovoria médiá, ktorých zdrojom informácií sú štátne zdravotnícke organizácie – ktoré sa mimochodom dozvedeli o prasacej chrípke od CDC.
Ako sa môže prasacia DNA dostať do tela dvoch amerických detí vie asi len CDC. Už dávnejšie vzniklo v odborných kruhoch podozrenie, že medzi očkovacími vakcínami proti bežnej chrípke kolujú aj vakcíny obsahujúce vírus H1N1. Nie je predsa žiadnou záhadou, že už v roku 1960 dostalo pomerne veľké množstvo ľudí vakcínu proti obrne, v ktorej sa nachádzal vírus SV40, alebo tzv. „opičí vírus“. Väčšina z takto zaočkovaných ľudí zomrela na rakovinu. Vo vakcíne v Českej republike sa zase nachádzal vírus vtáčej chrípky.

Prasacia chrípka už v roku 1976

Mnoho ľudí je mylne presvedčených o tom, že vírus prasacej chrípky je novodobou záležitosťou. Už v roku 1976 zomrel na údajný vírus prasacej chrípky vojak Fort Dix. Už pre toto jediné úmrtie sa v tom čase spustila obrovská kampaň boja proti prasacej chrípke. Prezident Gerald Ford vyčlenil zo štátneho rozpočtu na podporu farmaceutických firiem a všetkých výdavkov s tým spojených sumu 135 000 000 vtedajších dolárov, čo je asi 500 000 000 dnešných dolárov. Dokonca sa celá situácia vyhrotila prípadom Dr. J. Anthonyho Morrisa, ktorý bol hlavným virológom a šéfom Vaccine Control US FDA. Ten ostro kritizoval vakcínu proti prasacej chrípke. Vyslovil svoje presvedčenie, že vakcína môže byť nebezpečná pokiaľ nebude dlhšie testovaná a v konečnom dôsledku nemusí byť vôbec účinná. Vďaka týmto vyhláseniam prišiel o prácu. Ako sa neskôr ukázalo, jeho reči o nebezpečnosti sa potvrdili. Až dve tretiny zaočkovaných začali mávať neurologické poruchy, ochrnuli a pomerne veľa prípadov sa skončilo aj smrťou. Vieme, čo obsahujú dnešné vakcíny ?

Za všetkým sú peniaze

Choroba šialených kráv, vtáčia chrípka, prasacia chrípka – vnímame tie spojitosti ? V roku 2006 bolo len v Turecku počas obdobia dvoch týždňov zabitých viac ako 350 000 kusov hydiny. To boli silné rany pod pás hlavne farmárom a obyvateľom vidieka, ktorým poskytovali každodennú obživu. Napríklad v Egypte bolo v dôsledku „údajnej“ prasacej chrípky zabitých viac ako 300 000 prasiat. A to sú len náhodné čísla z náhodne vybraných krajín. Čo čísla z ostatných krajín sveta ? Ak k tomu prirátame aj utratený dobytok v dôsledku choroby šialených kráv, dostaneme alarmujúce hodnoty. Sú všetky tieto epidémie len zastieracím manévrom pre likvidovanie fariem a podporovanie priemyslu, ktorý tak platí ďalšie ťažké miliardy z dodržiavania záväzkov o exhalátoch ? Sú to len ďalšie prihrávky na volej farmaceutickým spoločnostiam, ktoré na vakcínach zarábajú tak veľké peniaze, že to číslo takmer ani nevieme napísať ?

Čo na záver ?

Všetko to tu už bolo. Prvý pokus prasacej chrípky z roku 1976, West nílska horúčka z roku 1999 alebo vtáčia chrípka z roku 2005. Falošná propaganda, hystéria, šírenie strachu a dezinformácia sa skrývajú za skutočnou „pandémiou“. Desiatky tisíc ľudí po celom svete má príznaky chrípky. Médiá, Svetové zdravotnícke organizácie a vláda Spojených štátov chcú, aby sme z nejakého dôvodu uverili, že ľudia sú šíriteľmi smrteľného vírusu a že sa tento vírus nezadržateľne šíri. Takéto informácie majú však ďaleko od reality.


Nedajme sa očkovať za žiadnu cenu ! - tvrdí lekárka a novinárka Jane Burgermeisterová.

V júli, pri uvedení na trh Baxterovej vakcíny proti pandémii chrípky, rakúska vyšetrujúca novinárka varovala svet, že najväčší zločin v histórii ľudstva je už v plnom prúde. Burgermeisterová poznamenáva, že vírusy, ktoré sa dostali von, boli vytvorené a vypustené s pomocou WHO, a práve táto organizácia je v drvivej väčšine zodpovedná za túto pandémiu. Okrem toho, symptómy považované za prejav “prasacej chrípky” sú nerozoznateľné od obyčajnej chrípky a prechladnutia. Hlásené počty úmrtí na “prasaciu chrípku” sú podľa nej rozporuplné a nie je jasné, ako boli tieto počty “úmrtí” zdokumentované. Zmieňuje sa tiež o tom, že že povinné vakcíny budú zámerne kontaminované chorobami, ktoré boli vyvinuté na to, aby spôsobili smrť. Uradne povolenej vakcíne od spoločnosti Novartis proti vtáčej chrípke, ktorá v Poľsku v roku 2008 zabila 21 bezdomovcov a ktorej “hlavným výsledkom” bol “nepriaznivý výskyt prípadov”. Novinárka tvrdí, že rovnaké zoskupenie medzinárodných farmaceutických spoločností a medzinárodných vládnych organizácií, ktoré pandemický materiál vyvinuli, bude z vyvolania pandémie profitovať, a to vďaka zmluvám o dodávkach vakcíny.

A čo vy ? Očkovať alebo nie ?

Peter Pružinec, slovenský imunológ: „Jednoznačne áno. Moja rodina a ja sa očkovať dávame. Odporúčam to najmä ľuďom viac vystaveným komunikácii s inými. Napríklad zamestnanci vo verejnej doprave, ale i starší a mladí občania, ľudia s respiračnými ochoreniami a so zníženou imunitou.“

Jan Šula, český imunológ: „Som zásadne proti akémukoľvek očkovaniu proti chrípke, pretože vždy z toho niekto umrie. Aj vedľajšie účinky sú brutálne - napríklad ochrnutie, roztrúsená skleróza či lupienka. To sa však tají, to musíte hľadať v špeciálnych štatistikách. A alergici si tým iba pohoršia, pokiaľ náhodou nezomrú na anafylaktický šok.“

Názory odborníkov, ale aj verejnosti sú rôzne. Rozhodnutie o očkovaní tak zostáva na každom z nás. A čo vy, do ktorej skupiny patríte ?

Zdroj:www.indyibay.org, www.usatoday.com, www.naturalnews.com, www.nyc.gov, www.cdc.gov, www.hlavuhore.sk, www.sme.sk, www.cas.sk

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,258,605 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.