ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieApríl 02 2020 21:35:49  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Súčasná spoločnosť a história » Rok 2016 - predpovede a očakávania

  Rok 2016 - predpovede a očakávania
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Rok 2010 – Predpovede a očakávania

Na úvod mi dovoľte zaželať všetkým čitateľom a fanúšikom portálu mysteria.sk veľa úspechov do roku 2010 a načrieť trochu aj do našej histórie. Stránka mysteria.sk existuje v súčasnej podobe niečo viac ako dva roky (predtým fungovala ako stránka zameraná výlučne na posmrtný život, pod iným názvom a na inej doméne. To si zo súčasných užívateľov pamätá len málokto). Neskôr sa postupne sformovala až do súčasnej podoby. Počas prvého roka nášho fungovania pribudlo aj diskusné fórum, kde sa, ako verím, mnohí z vás dozvedeli zaujímavé informácie a názory ostatných užívateľov. Počas celej doby som sa snažil pridávať články a informácie z rôznych oblastí. Často sa jednalo o kontroverzné témy, ktoré sú v spoločnosti menej diskutované, ale o to zaujímavejšie. Zdroje práve takýchto článkov sú zvyčajne pomerne zriedkavé, a preto nie je jednoduché pravidelne a zaujímavo informovať čitateľov. Mnohé teórie sú taktiež konšpiračné. Len čas ukáže, či sa pretavia do reality, alebo navždy ostanú len v teoretickej rovine. Na záver úvodu by som chcel zdôrazniť, že sa nesnažím čitateľom vnútiť svoj vlastný názor a pohľad na vec, ale svojimi článkami nastoliť skôr otázky a prinútiť čitateľa vytvoriť si názor vlastný. Dúfam teda, že sa mi to bude dariť minimálne tak dobre ako v uplynulom roku a že čitateľov a návštevníkov portálu mysteria.sk bude len pribúdať. Všetko dobré do roku 2010 !

A teraz prejdime k tématu dnešného článku. Tak, ako každý rok, aj teraz nastal priestor pre analytikov, prognózistov a vedátorov, aby pripravili svoje predpovede a očakávania pre nasledujúci rok. Pozrime sa teda v skratke, čo predpovedajú na rok 2010, či už z oblasti astronomickej, politickej, alebo náboženskej.

Ako prvé sa pozrieme na predpovede známeho Britského proroka Craiga Hamiltona-Parkera. Parker je asi najznámejším Britským prorokom súčasnosti, ktorého názory sú akceptované mnohými médiami. Jeho predpovede pravidelne zaplavujú stránky magazínov a televíznych programov, hlavne v Anglicku a v Spojených Štátoch. Čo teda Hamilton-Parker očakáva v roku 2010 ?


* Smrť Bin Ládina
* Vynájdenie výnimočného spôsobu, ako získavať elektrinu z vody
* Jeden z popredných svetových politikov odhalí svoje členstvo v rasistickom hnutí a vyhlási, že biela rasa je nadradená. To bude mať za následok rapídny nárast rasistických útokov a nepokojov.
* Ľudstvo sa tajne pokúsi uskutočniť experiment, v ktorom naklonuje známu osobnosť
* Britské vojská takmer úplne opustia územie Afganistanu
* Irán sa úplne vzdá svojho jadrového programu, ale Južná Kórea sa bude ja naďalej vyhrážať vojnou
* Bude unesená jedna známa celebrita, za ktorú budú únoscovia požadovať vysokú kauciu
* Barrack Obama vyjadrí záujem o „očistenie Zeme“ a práve toto bude jeho hlavnou témou počas roku 2010. Hlavne jeho pomocou vznikne historicky prvá dohoda medzi Izraelom a Palestínou.
* Floridu zasiahnu tri veľké hurikány, ktoré preniknú aj hlbšie do stredozemia. Vďaka tomu sa znovu otvorí problém zlomu San Andreas.
* Na Olympijských hrách vo Vancouveri zažiari veľmi mladá osoba, ktorá bola doteraz úplne neznáma a odnesie si zlatú medailu.
* Posledná séria reality show Big Brother sa skonči tragédiou, pri ktorej sa vážne zraní jeden z účastníkov.
* Systémová porucha v jednej z amerických vesmírnych laboratórií si vyžiada veľkú záchrannú misiu. Rusi budú zachraňovať Američanov.
* Cena ropy prekoná historické maximá. Na svete vznikne nová dohoda s Ruskom.
* Británia a Nemecko spoločne uskutočnia veľký projekt. Na Britských ostrovoch postiavia nové obrovské veterné turbíny.
* Európsky parlament zlegalizuje heroín pre tých, ktorí sú na ňom závislí. Bude im podávaný pod lekárskym dozorom. Aj kvôli tomu vypuknú v Londýne nepokoje a prestrelky medzi súperiacimi drogovými gangami.

Astronomické predpovede

Mnohí astrológovia sa zhodujú na tom, že rok 2010 bude rokom veľkých zmien. Môžu nastať časy rebélie a zmeny celkového pohľadu na svet.

Počas prvej polovice roka prejde Jupiter do znamenia Vodnára, čo bude pozitívnym impulzom pre ľudstvo. Môžeme očakávať veľmi optimistické a humanitárne aktivity. V druhej polovici roka prejde Jupiter zo znamenia Vodnára, do znamenia Rýb, čo spomalí celkové kolektívne odhodlania. Máj a november sú označené ako rizikové mesiace z hľadiska teroristických aktivít.

Mnohí sú presvedčení, že práve rok 2010 bude začiatkom veľkých zmien vo svete. Niektoré z nich budú veľmi náročné, ale ak svetoví lídri nájdu spoločnú cestu, potom budú zmeny ľudstvu na osoh. Tieto prudké zmeny a transformácia systému bude ďalej pokračovať aj v rokoch 2011 a 2012.

Všetky problémy počnúc od finančných problémov, cez korupciu, klimatické zmeny, hladomor, nedostatok energie, až po svetovú epidémiu sú problémy celosvetové a vyžiadajú si aj celosvetové riešenie. Všetky tieto problémy sú zaznamenané vo hviezdach a tie naznačujú, že sa postupne dostávame do lepších časov.

Predpovede o svetovej vojne

Okrem pozitívnych predpovedí sa však na rok 2010 objavujú aj predpovede katastrofické. Asi najznámejším proroctvom je predpoveď bulharskej veštice Vangy, ktorá na rok 2010 predpovedá začiatok 3. svetovej vojny, ktorá bude trvať do roku 2014. Okrem toho však existujú ešte ďalšie predpovede. Napríklad Nostradamus hovorí o štyroch atentátoch, ktoré rozpútajú koncom roka 2010 celosvetový konflikt. Podľa neho má vojna skončiť pomstychtivým ťažením, v ktorom má byť zničená Kaaba – najväčšia svätosť Islamu. Nostradamus spomína konflikt USA+Európa+Rusko proti svetovému spoločenstvu všetkých Islamských štátov. Rôzne zdroje však uvádzajú iné a pri detailnejšej analýze až protichodné informácie. Či majú teda tieto predpovede reálny základ, alebo je to len súhrn viet vytrhnutých z kontextu, poskladaných a úmyselne, či nechtiac prekrútených do inej podoby, nám ukáže až samotný rok 2010.

Na záver môžeme skonštatovať, že aj rok 2010 je plný rôznych predpovedí. Všetky sa naplniť nemôžu, pretože niektoré z nich si navzájom odporujú. Ale vo svete sa už stalo tradíciou, že na každý rok sa predpovedajú úspechy, pády, mier, vojna a koniec sveta. Čo z toho sa splní a čo z toho bude opäť len utópia nám ukáže nasledujúcich 365 dní.

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,031,173 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.