ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieNovember 24 2020 10:46:53  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Posmrtný život » 13-ročný chlapec napadnutý duchom

  13-ročný chlapec napadnutý duchom
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

13 ročný chlapec napadnutý duchom

Kňaz bol zavolaný vystrašenou mamou do domu 13 ročného chlapca, ktorý tvrdí, že bol v ich rodinnom dome napadnutý duchom. Zhrozená mama Beverly Wilkinsová sa obrátila na kňaza po tom, čo ostal jej syn otĺčený a zmätený útokom neznámej entity. Rodina chlapca verí, že to bol duch alebo Poltergeist

Chlapec sa práve vrátil zo školy a bol sám vo svojom dome na York Road v Hartelpoole, keď, ako tvrdí, ho niečo silno schmatlo, ťahalo cez celú obývačku a napokon vyhodilo cez okno na ulicu. Celý incident trval minimálne 5 minút, až kým sa z udalosti neotriasol a vystrašený utiekol k susedom.

Jeho mama Beverly bola v tom čase v materskej škole vyzdvihnúť ich druhého syna Ethana a v čase, keď sa vrátila už bola okolo ich domu zhromaždená skupina ľudí a susedov. Dvere do domu boli pritom zamknuté. 33 ročná rozvedená mama povedala novinárom: "Daniel mi povedal, že sedel na gauči a počúval hudbu, keď ho zrazu niekto chytil a zodvihol do vzduchu. Potom ho ťahal cez celú obývačku smerom k dverám. Keďže tie boli zamknuté, vyhodilo ho to oknom. Počas celej udalosti nevidel nikoho, ale tvrdí, že to znelo ako muž, kvôli hlbokému a ťažkému dýchaniu."

Po tom, ako rodina spolu so susedmi opatrne vkročili do domu, počuli na poschodí kroky a buchot. Hneď sa vybrali do kostola sv. Pavla a všetko vyrozprávali miestnemu kňazovi Richardovi Masshedarovi.

Ten pre nich však momentálne nevedel urobiť nič, ale prisľúbil im pomoc na druhý deň, a tak im dal aspoň požehnanie. Celú noc strávila rodina zamknutá v spálni. S podporou ich starej mamy strávili v dome rušnú noc. Počas takmer celej noci počuli v dome kroky a niekoľko krát sa na malú chvíľku rozpípal aj požiarny hlásič.

Na druhý deň navštívil rodinu otec Masshedar a vysvätil celý dom. Hovorí: „Prišiel som sa pozrieť do toho domu a skúsiť pomôcť rodine a pomodliť sa za nich.“ Hoci v súčasnosti s nimi otec Masshedar intenzívne pracuje, rozhodli sa, že dom opustia.

Majiteľ domu, u ktorého žije rodina v prenájme vysvetlil novinárom, že je to po prvý krát, kedy sa v dome niečo také stalo. „Predtým tu žilo viac rodín, no žiadna nič podobné nespomínala“, vysvetľuje. Majiteľ ďalej dodal, že ak je rodina s domom nespokojná, má samozrejme právo sa odsťahovať a hľadať si nové bývanie.

Rodina napokon zotrvala v dome ešte necelý mesiac. „Celé noci sme nemohli poriadne spať. Hoci sa už nič nedialo, bojíme sa a v takomto dome viac ostať nechceme“, dodala Beverly.

Celou záležitosťou sa zaoberá už aj výskumný tím „paranormal research society“. Na ich zistenia si však ešte budeme musieť počkať.

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,288,763 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.