ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieNovember 28 2020 02:52:43  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Posmrtný život » Spomienky na minulý život

  Spomienky na minulý život
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Spomienky na minulý život - reinkarnácia

Počas druhej svetovej vojny bol nad Pacifikom zostrelený japonskou protileteckou obranou 21-ročný pilot. Jeho meno by ostalo navždy zabudnuté, nebyť 6-ročného Jamesa Leiningera. Mnoho ľudí, vrátane tých, ktorí poznali 21 ročného pilota tvrdia – James je ten pilot – reinkarnovaný. Chlapcovi rodičia Andrea a Bruce sú čím ďalej tým viac presvedčení o tom, že ich syn si pamätá predošlý život.

Už od útleho detstva Jamesa nezaujímalo nič iné, iba lietadlá. Už ako dvojročný začal mávať nočné mory a stále dookola vykrikoval „lietadlo padá v ohni, chlapec sa nevie dostať von !“. Keď som sa ho opýtala, kto je ten chlapec ? „Som to ja“ - povedal. Spočiatku si jeho rodičia mysleli, že sa jedná o klasické detské sny. Avšak James ich svojimi skutkami stále viac a viac presviedčal o opaku.

Vľavo James Huston, vpravo James Leininger


Keď ho ako trojročného vzali do leteckého múzea, začal sa obšmietať okolo prvého lietadla, poklepávajúc pritom kolesá a podvozok. Na otázku čo robí odpovedal - „predletovú kontrolu“. Druhý krát zase kúpili Jamesovi hračkársky model lietadla. Jeho mama mu ukazovala všetky bomby, ktoré lietadlo nesie, ale James ju zastavil a povedal: „mami, toto nie je bomba, to je prídavná palivová nádrž“. Odkiaľ mohlo trojročné dieťa poznať tak dokonale detaily lietadla a čo zahŕňa predletová kontrola nešlo jeho rodičom do hlavy.

Jeho nočné mory sa však stupňovali. Keď ich mával aj štyri krát do týždňa, rozhodli sa navštíviť odborníka. Ten im poradil, aby ho nejakým spôsobom naviedli na to, aby sa s nimi podelil so svojimi zážitkami a tak aj urobili. Od tohto momentu boli jeho nočné mory menej frekventovanejšie.

Postupom času James odhaľoval viac a viac nezvyčajných detailov zo svojho minulého života, predovšetkým v posteli, keď bol ospalý. Povedal im, že lietal na lietadle typu Corsair, ktoré trafili Japonci do motora a to sa zrútilo. „Tie lietadlá mali stále diery v kolesách“ - tvrdil malý James. Neskôr piloti, ale aj historici Jamesovým rodičom skutočne potvrdili, že lietadlá typu Corsair mali väčšinou dieravé kolesá, kvôli ich neúmernej záťaži pri pristávaní.

Malý James tiež povedal svojmu otcovi názov lietadlovej lode, z ktorej štartoval – Natoma a meno svojho kolegu, s ktorým lietal – Jack Larson. Po troche pátrania Bruce zistil, že obidve veci – Natoma a Jack Larson sú skutočné. Natoma bola malá lietadlová loď v Pacifiku a Jack Larson ešte stále žije – v Arkansase. „Bol to pre mňa šok, ak by niekto niečo také hovoril mne, neveril by som mu. Náš ďalší krok bol jednoznačný – ideme navštíviť Jacka Larsona“ - vysvetľuje Jamesov otec Bruce.

Ďalší šok James pripravil všetkým pri samotnej návšteve Jacka Larsona, ktorý im ukázal staré fotografie z vojny. James presne poznal podľa mena svojich bývalých kolegov. Larson im ďalej povedal, že v jediný pilot, ktorý bol z lode Natoma zostrelený bol James M. Huston Jr. počas operácie Iwo Jima. Onen osudný deň, 3. marca 1945 letel Larson v lietadle vedľa Jamesa. „Zasiahli ho do prednej časti, niekde do oblasti motora. Celé lietadlo začalo okamžite horieť“ - spomína si Larson.

Vľavo James Huston, vpravo James Leininger


Leiningerovej rodine sa dokonca podarilo nájsť sestru pilota – Anne Barronovu. V tejto súvislosti im malý James pripravil ďalšie prekvapenie. „To je Anne, moja najstaršia sestra“ - vyslovil. Dokonca všetkým vysvetlil, že ako malý chlapec ju volal Ruth, pretože bola k nemu drzá (z anglického slova Brute). Anne sama potvrdila, že slová, ktoré malý James vyslovil sú pravidivé. „Je veľmi ťažké sa k tomu vyjadriť. Nemôžem vám povedať nič iné, len to, že je to pravda. Vie veľmi veľa vecí, aj tie najmenšie detaily“ - vyjadrila sa na adresu malého Jamesa Anne Barronova. V tejto chvíli už nikto nepochyboval o tom, že mladý James Leninger je jej brat James M. Huston, ktorý zahynul počas druhej svetovej vojny.

21 ročný pilot James M. Huston bol zostrelený 3. marca 1945 na svojej 50-tej misii. Táto misia mala byť jeho poslednou. Po nej v apríli sa mal vrátiť späť domov. „Nakoniec sa vrátil. Vrátil sa, pretože nestihol niečo dokončiť“ - tvrdí Anne Barronová.

Rodičia Andrea a Bruce si až teraz začali dávať do súvislostí niektoré skutočnosti. Všetky tie nočné mory začali dňa, keď ho jeho otec vzal ešte ako 18 mesačného do Dallaského leteckého múzea.V septembri 2004 ho jeho otec zobral na zraz veteránov, ktorí slúžili na lietadlovej lodi Natoma. James spoznal niektorých svojich kolegov aj po 60-tich rokoch. Jeho slová boli: „ale o dosť zostareli“. Dokonca si pamätal aj na jedlo. Sadol si, udrel päsťou do stola a zakričal: „Fašírky ! Nejedol som ich, odkedy som odišiel z Natomy.“

Hoci sa nočné mory vytratili, ako James vyrástol, stále je svojim spôsobom iný. Používa niektoré staromódne slová, ktoré sa v súčasnosti vôbec nepoužívajú (archaizmy) a veľmi sa zaujíma o historické udalosti.

Ktovie prečo si niektorí ľudia pamätajú na svoj minulý život. Má vôbec každý tú možnosť narodiť sa znovu ? Ak je mozog zdrojom spomienok, kde sa uchovávajú spomienky z minulých životov ? Existujú vôbec nejaké minulé životy ? Uvidíme...

"Som presvedčený, že existuje taká vec, ako znovu-žitie. Ak sa život oddelí od smrti, tie duše života stále existujú" - Socrates

(nahlásiť nefunkčné video)


 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,293,692 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.