ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieAugust 21 2019 09:52:28  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.fotovelo.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO » Pochádzajú zo systému Zeta Retuculi ?

  Pochádzajú zo systému Zeta Retuculi ?
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Pochádzajú zo systému Zeta Reticuli ?

Manželia Betty a Barney Hilloví tvrdia, že boli v roku 1961 unesení mimozemšťanmi a vzatí na ich vesmírnu loď. Betty si pod vplyvom hypnózy ďalej spomenula, že počas únosu jej bola predložená mapa oblohy, na ktorej musela ukázať, kde sa nachádza naša Slnečná sústava a planéta Zem. Nakoľko nemá Betty žiadne vedomosti z astronómie, nevedela odpovedať. Mimozemšťania taktiež ukazovali Betty, odkiaľ prichádzajú oni. O pár rokov neskôr vedec Marjorie Fish zostrojil pomocou umelých guličiek a drôtov niekoľko rôznych modelov hviezdneho systému. Jeden z týchto modelov presne zodpovedal mape, na ktorej mala Betty ukázať pozíciu Slnečnej sústavy. Betty taktiež ukázala miesto, odkiaľ mali mimozemšťania pochádzať. Je to systém Zeta 2 Reticuli. Je zaujimavé, že práve tento systém označil ako ich domovské miesto aj Robert Lazar v našom rozhovore a takisto aj seržant Clifford Stone v obdobnom článkuZopár faktov o systéme Zeta Reticuli

Systém Zeta Reticulli pozostáva z dvoch hviezd – Zeta 1 a Zeta 2. Je to teda binárny solárny systém. Nachádzajú sa v konštelácii Reticulum (sieť), ktorá nemôže byť pozorovaná takmer zo žiadneho miesta na severnej pologuli. Ich vek sa pohybuje medzi 6-8 miliardami rokov. Všetko nasvedčuje tomu, že obidve majú spoločný pôvod a sú súčasťou skupiny hviezd nazvanej Zeta Hercules. Zeta 1 Reticuli je vzidalená od Zety 2 Reticuli približne 560 miliónov kilometrov. Jeden vzájomný obeh im trvá asi 100 000 rokov.

A teraz späť k manželom Hillovým. Mimozemská civilizácia údajne žije na planéte obiehajúcej okolo hviezdy Zeta 2 Reticuli. Je to pomerne nedávno objavená planéta. Je asi 4x menšia ako Jupiter a obieha okolo svojej hviezdy ako v poradí prvá planéta vo vzdialenosti 0,14 astronomických jednotiek (čo je pomerne málo) a jeden obeh (rok) jej trvá iba 18,9 pozemských dní.

Projekt SERPO

V posledných rokoch sa objavilo na internete pomerne veľa informácií ohľadom projektu SERPO. Podľa informácií od zakladateľov internetovej stránky www.serpo.org, projekt SERPO je projekt vyvinutý medzi rokmi 1940 až 1960. Údajne to má byť spoločný projekt, na ktorom sa podieľa vláda Spojených štátov a priateľská mimozemská rasa žijúca práve na planéte v systéme Zeta 2 Reticuli. Zdroj tvrdí, že prvé diplomatické jednania mali byť zahájené medzi oboma stranami tesne po tom, ako malo ich plavidlo nehodu v Novom Mexiku v roku 1947.

Podľa uvedených informácií mala vláda Spojených štátov vycvičiť skupinu vojakov, ktorí sa nalodili na mimozemské plavidlo, a to ich následne odviezlo na ich domovskú planétu, kde mali stráviť celých 10 rokov. V polovici 60-tych rokov sa celá posádka úspešne vrátila a podala správu.

Spomínate si na film „blízke stretnutia tretieho druhu“ ? V tomto filme vláda zriadi pristávaciu plochu pre „návštevníkov“ a následne je 12 ľudí poslaných na ich domovskú planétu. Vláda sa pritom snaží tento akt zamaskovať. Skupina ľudí figurujúcich v pozadí stránky serpo.org tvrdí, že boli tieto udalosti vo filme natočené podľa skutočných udalostí.

Vláda Spojených štátov sa už od 40-tych rokov snaží nájsť spôsob, ako túto informáciu podať medzi verejnosť tak, aby sa predišlo vyvolaniu znepokojenia, paniky a celkového rozruchu. Údajne bolo v uplynulých rokoch prijatých niekoľko krokov, ako tieto informácie pomaly a postupne vypúšťať medzi ľudí.

Prečo sa to zatajuje ?

Ak je toto pravda, ako by zareagovala americká, ale aj ostatná verejnosť ? Boli by sme voči ním nezaujatí ? Báli by sme sa ich ? Cítili by sme sa ohrození, ak by disponovali vyspelejšou technológiou ako my ? Neznášali by sme ich, pretože vyzerajú inak ? Alebo by sme tomu aj tak neverili ? Nepochybne, názory by boli rôzne. Veď my máme problém vysporiadať sa sami so sebou. Nevieme nájsť spoločnú cestu ani čo sa týka života na jednej planéte. Máme tu náboženské, rasové a názorové rozbroje. Máme tu kvôli tomu vojny a nenávisť. Ako by to vyzeralo, keby vstúpil do hry niekto ďalší ? A čo ak sú tam „vonku“ ďalšie rasy, ktoré nie sú tak priateľské, ba môžu byť pre nás nebezpečné ? Už vieme, prečo sa to všetko zatajuje ?

Bez ohľadu na to, či sú tieto informácie pravdivé alebo nie, myslím si, že nie sme dostatočne pripravení a v blízkej dobe ani tak skoro nebudeme...

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes3,735,736 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.