ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieAugust 21 2019 09:53:54  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.fotovelo.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » UFO » Robert Scott Lazar (Alias Bob Lazar)

  Robert Scott Lazar (Alias Bob Lazar)
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Robert Scott Lazar, tiež nazývaný aj Bob Lazar, alebo niekedy nesprávne označovaný ako Bob Lazaar, sa narodil 26.1.1959 v Coral Gables na Floride. Má dva vysokoškolské tituly, a to vo fyzike a elektronike. Pracoval ako technik v Los Alamose a neskôr ako fyzik v tzv. "Polarised Proton Sectionn", zaoberajúc sa výskumom časticových urýchľovačov.

V rokoch 1988 až 1989 pracoval ako fyzik v objekte S-4 (sector four), neďaleko Groom Lake v oblasti nazvanej AREA 51. Podľa Lazara, S-4 slúžila ako tajná vládna základňa, určená pre výskum a testovanie mimozemských lodí. Lazar uviedol, že mal za úlohu preskúmať získané mimozemské lode a podrobne zistiť všetko o ich pohonnom systéme. Celkovo bolo v S-4 až 9 mimozemských lodí, no on pracoval iba na jednej z nich. Podľa neho stroje používajú pohonný systém na princípe gravitačných vån - niečo, čo naša veda ešte nepozná. Zdrojom všetkej energie v motoroch je prvok nazvaný Element 115 - prvok, ktorý sa na Zemi nenachádza a klasickým spôsobom nemôže byť ani vyprodukovaný. Jeden kilogram tejto hmoty dokáže vyprodukovať energiu o sile 47 desať-megatonových hydrogénových bômb. Tvrdil, že na základni sa nachádzalo celkom 227kg tohoto materiálu, ale každý stroj potreboval k chodu iba 223 gramov elementu. Tento kúsok Elementu 115 vydrží v lodi ako palivo až 30 rokov. Element 115 sa začína topiť pri teplote 1740 stupňov celsia. (pre viac informácií odporúčame navštíviť Osobnú stránku Boba Lazara /v angličtine/ )

Po tom, ako Bob Lazar skončil s oficiálnou kariérou vedca a chcel si nájsť nové zamestnanie zistil, že jeho rodný list "zmizol". Vrátane všetkých informácií a doterajších zamestnaní, všetky osobné spisy - jednoducho Robert Scott Lazar oficiálne nikdy neexistoval. Rozhodol sa preto vystúpiť v televízií a rozpovedať divákom celý svoj príbeh. "Vládne organizácie budú stále ľudí ako ja označovať za hlupákov, drogistov, psychicky chorých alebo za idiotov, ktorí sa chcú zviditeľniť a zarobiť. Čo je najhoršie, až 50% ľudí s nimi súhlasí. Je to veľmi smutné."Výťah z rozhovoru s Robertom Lazarom

George Knapp - moderátor
Robert Lazar - hosť

(moderátor): Kde je S-4 ?
(Lazar): asi 20km južne od Groom Lake, približne 200km na sever od Las Vegas
(moderátor): Ako ste sa tam dostali ?
(Lazar): Skutočne by som nerád vyslovil meno človeka, ktorý mi túto prácu ponúkol. Povedali mi, že sa jedná o prácu s vyspelou technológiou, ktorá ma určite bude zaujímať, tak som to zobral.
(moderátor): Mali ste rozkazy o tom nehovoriť ?
(Lazar): To áno! Išlo o najutajovanejší program v Spojených Štátoch
(moderátor): Ako vás vôbec prinútili o takomto niečom vôbec nerozprávať ?
(Lazar): Najprv som musel podpísať zmluvu mlčanlivosti. Tých spôsobov bolo viac, od každodenného niekoľkonásobného nátlaku, až po výhrážky, že sa ma zbavia a podobné veci.
(moderátor): Prečo ste sa nakoniec rozhodli výjsť s pravdou von ?
(Lazar): Všetko to vo mne začalo vrieť vo chvíli, keď som požiadal o kópiu môjho rodného listu. Dostal som odpoveď, že žiaden môj rodný list neexistuje a že som sa nikdy v žiadnej nemocnici nenarodil. Nemali ani žiadne záznamy o mojich predchádzajúcich zamestnaniach, proste všetko zmizlo, ako by som neexistoval. Vtedy som si povedal, že niekto musel urobiť dosť veľa pre to, aby som prestal existovať.
(moderátor): Obávate sa teraz o svoj vlastný život ?
(Lazar): Povedal by som, že áno. Ale v tomto momente už aspoň bude každému jasné, že ak zomriem, je to ich záležitosť. Ak sa ma zbavia, tým len potvrdia to, čo hovorím.

(moderátor): Poďme sa pozrieť, s akou technológiou ste sa stretli
(Lazar): Prvá vec, s ktorou som sa stretol bol....ako by som to nazval....istý druh pohonu pracujúceho na systéme anti-hmoty
(moderátor): Vysvetlite prosím, na akom princípe funguje
(Lazar): Jeho základňa je kruhová, hore postupne prechádza do objektu v tvare gule. Vo vnútri gule sú častice Elementu 115. Je to super-ťažká hmota. Ak mám byť úprimný, ešte sa nevie, z čoho presne sa skladá. Element 115 vytvára na povrchu tejto gule gravitačné pole. Alebo ak by som mal byť presný, je to skôr anti-gravitačné pole. Aby ste si to vedeli lepšie predstaviť, jednoducho narúša gravitačné vlny a nejakým spôsobom ich odráža. Nachádza sa v spodnej časti lode. Ale celý systém, na ktorom to funguje je zatiaľ pomerne neznámy. (ukazuje pritom schému zariadenia)
(moderátor): Vyzerá to skutočne veľmi, veľmi primitívne. Dokonca tak primitívne, že by človek ani nepovedal, že to vôbec niečo robí.
(Lazar): Správne
(moderátor): Z čoho sa skladá ?
(Lazar): Nič iné sme v ňom nenašli. V podstate, našou úlohou bolo zistiť práve to, čo to je za materiál a či by sa dal vyrobiť tu na Zemi. Zatiaľ sme toho veľmi veľa nezistili.
(moderátor): Ako tá celá reakcia vzniká? Aký je princíp fungovania ?


(Lazar): V podstate žiadny. Akonáhle sa do vnútra vloží Element 115, celá reakcia sa okamžite začne. Je to veľmi silná reakcia. Premieňa sa pri nej 100% hmoty na energiu. Nie je to ako naše štiepenie atómov, kde sa premieňa na energiu iba niečo okolo 0,8% hmoty.
(moderátor): Predsa len ubehol už nejaký čas odkedy ste opustili S-4. Myslíte si, že medzitým už mohli vedci prísť na to, ako to funguje a môžeme už poznať tajomstvo tejto technológie, prípadne ju už vyrábať ?
(Lazar): O tom dosť pochybujem. Veď my ani poriadne nevieme, čo je to gravitácia. Ten prístroj si nejakým spôsobom vytvára svoju vlastnú gravitáciu alebo niečo
(moderátor): Čo to znamená ? Čo to môže spôsobovať ?
(Lazar): V podstate by sme mohli robiť čokoľvek, dovolím si povedať. Pohon gravitačne narúša priestor. To znamená, že im prináša ďalší spôsob cestovania, ktorý nám nie je známy. Jednoducho to nie je cestovanie lineárnou metódou z bodu A do bodu B. Proste narúša priestor. Takto cestujete spôsobom, že si akoby pritiahnete svoj cieľ k sebe bez pohybu. To všetko sa deje v milisekundových momentoch. Je to niečo, ako keď niekoho pritiahnete za vlasy (smiech)
(viac o tejto problematike nájdete na TEJTO stránke )
(moderátor): Takže s touto technológiou sa dá cestovať kdekoľvek v podstate okamžite ? Už by nás nemusela trápiť vzdialenosť a ani výpočty ako dlho tam pocestujeme ?
(Lazar): Presne tak. Pretože ak narúšate priestor, tak narúšate svojim spôsobom aj čas. A presne toto robí tento prístroj.
(moderátor): Tak trochu nerozumiem
(Lazar): Predstavte si. Vzali sme obyčajnú sviečku, zapálili ju a položili sme ju do priestoru, na ktorý pôsobí gravitačná sila toho motora, ktorá narúša čas. A tá sviečka tam jednoducho stála. Proste akoby sa zasekla. Jednoducho tam bola, ale nehorela a ani sa neroztápala. Neuveriteľné ! Tomuto ja hovorím mimozemská technológia. Sám tomu celkom nechápem a to sa nazývam vedcom (smiech)
(moderátor): Vráťme sa ešte k Elementu 115. Prečo si myslíte, že nemôže byť vyrobený na Zemi ?
(Lazar): Ako som povedal, je to super-ťažká zmes. Podľa mňa sa nám nikdy nepodarí ju umelo vyrobiť. Doposiaľ sme na Zemi vyrobili maximálne Element 106. Každá zmes vyššia od Elementu 106 bola tak ťažká, že sa sama rozdrvila. Toto musí byť zmes nejakých neznámych prvkov, ktoré takéto niečo vydržia. A práve o tom to celé je. Element 115 je veľmi stály prvok. A dokonca si myslím, že nie je umelo vyrábaný. Podľa mňa ho získavajú z nejakého "prírodného" zdroja.
(moderátor): A čo ak by som povedal, že medzitým sa vedcom už podarilo vyrobiť Element 115. A nemôže to byť z rovnakého materiálu ako samotné mimozemské lode ? Ak by sa nám podarilo ho vyrobiť, tak by sme vedeli vyrobiť aj totožné mimozemské lode a aj tento systém pohonu, predpokladám.
(Lazar): (Hlasný smiech)
(moderátor): Prečo nie ?
(Lazar): Ako som povedal, 115 je pre nás nereálne. V podstate sa každý snaží o to, aby sa prišlo na to, ako to celé vyrábajú. Ja hovorím, že na to nikdy neprídeme. Ten materiál je pre nás neznámy, je cudzí. Čo je podstatou celého projektu ? Jednoducho vyrobiť presne rovnaký materiál ako sme našli - Element 115. Na Zemi ? Nemožné. Ja hovorím, maximálne 108, aj to možno nie.
(moderátor): Odkiaľ potom tento materiál pochádza ? Myslím, čo je to za prostredie, v ktorom sa nachádza ?
(Lazar): Myslím si, že jediným miestom, kde takýto materiál môže byť vyrobený, je nejaká prirodzená situácia. Nie umelá výroba. Možno niekde v okolí supernovy, alebo čo ja viem....ešte niekde v miestach zániku superťažkých hviezd, alebo v miestach čiernych dier. Niečo v tejto rovine. Jednoducho neverím, že je to umelo vytváraná hmota.
(moderátor): Odkiaľ potom pochádzajú ?
(Lazar): Podľa mojich informácií z " reticula 4 ".
(moderátor): A to je kde preboha ?
(Lazar): (smiech). Pre objasnenie, je to hviezdny systém Zeta Reticuli. Reticulum je konštelácia. A "reticulum 4" znamená, že pochádzajú zo štvrtej planéty v tomto systéme. Je to to isté, akoby sme my povedali, že pochádzame zo "Sol 3" - čo znamená z tretej planéty od nášho Slnka.
(moderátor): Prečo sa to všetko tak utajuje ? Čo je na tom zlé, ak sa to dozvie aj verejnosť ?
(Lazar): Viete, sčasti máte pravdu. Myslím si, že by sa to malo držať v tajnosti až do chvíle, kým neprídeme na to, ako to funguje. Ale celkovo by to ľudia mali vedieť. A to sa netýka len Američanov, ale aj zbytku sveta.
(moderátor): Ak máme lietajúce taniere, anti-gravitačné generátory a podobné veci, čo by sa stalo, ak by sme ich vedeli použiť ? Myslím, ako by to zmenilo život na Zemi ?
(Lazar): Myslíte, ak by sme ich vedeli normálne vyrábať ?
(moderátor): Áno
(Lazar): Ťažko povedať. Máme tu úplne iný model cestovania. Čo by sa stalo, ak by ste sa vy osobne mohol hrať s časom ? To je veľmi hlboká filozofická otázka. Ale myslím, že by sa zmenilo úplne všetko.
(moderátor): Myslíte, že sa to dostane niekedy oficiálne na verejnosť ?
(Lazar): Myslím, že nie
(moderátor): Ďakujeme za rozhovor

 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes3,735,751 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.