Praktické úložné boxy ukryjú všetko potrebné

Praktické úložné boxy ukryjú všetko potrebné

Šikovným a zároveň vkusným riešením ako si v domácnosti rýchlo poradiť s hromadiacimi sa vecami sú úložné boxy. Ide o doplnkové vybavenie, ktoré oceníte prakticky v každom interiéri vášho domu, bytu či chalupy. Stačí si len vybrať materiál a dizajn, ktorý najlepšie ulahodí vášmu vkusu.

Určite to poznáte. V domácnosti sa vám postupne kopia rozmanité veci, na ktoré už v skriniach či policiach neostalo dostatok miesta. Kam však s nimi? Skvelým riešením sú úložné boxy, do ktorých rýchlo, prehľadne a bez výraznejších investícií, ukryjete všetko potrebné.
Stačí sa len zorientovať v aktuálnom sortimente a razom zistíte, že kúpa tohto šikovného doplnkového vybavenia sa vám vyplatí hneď z viacero dôvodov:
  • cenová dostupnosť
  • materiálová rozmanitosť
  • široký výber rozmerov
  • rôzne farebné prevedenia
  • štýlová pestrosť

Ochránia potraviny

Medzi miesta, kde využijeme úložné boxy azda najčastejšie patrí práve kuchyňa. A niet sa čo čudovať. Múka, koreniny, soľ či cukor, to všetko sú suroviny háklivé na znečistenie a vlhkosť, ktoré by ich mohli znehodnotiť. Vďaka prehľadným úložným boxom už viac nemusíte presúvať a hľadať nevzhľadné vrecká v zásuvkách či skrinkách a kľudne si môžete urobiť aj väčšie zásoby.

Zredukujú haldy oblečenia a obuvi

Ak už vaše skrine a botníky doslova pretekajú, úložné boxy sú pre vás tým pravým riešením. Stačí len veci dôkladne roztriediť a naplnené boxy uložiť napríklad pod posteľ či na skriňu. Na tento účel sú ideálne špeciálne vákuové boxy s vystuženými puzdrami. Vďaka unikátnej technológii z nich pomocou špeciálnej pumpy vysajete všetok prebytočný vzduch, takže celkový objem naskladaných vecí zredukujete na minimum.

Ukryjú hračky

Ďalším miestom v domácnosti, kde to často vyzerá ako po výbuchu je detská izba. Hračky sú doslova všade a vy nie a nie prinútiť vašu ratolesť, aby si ich konečne upratala. Aj s týmto problémom si hravo poradíte, pomocou úložných boxov. V ponuke ich nájdete v lákavých pestrofarebných dizajnoch napríklad v tvare kocky z obľúbenej stavebnice či drevenej debničky na praktických kolieskach. Zaujímavé je aj šikovné prepojenie úložného boxu s čalúnenou taburetkou na pohodlné sedenie.

Usporiadajú náradie

Úložné boxy zaručene ocenia aj domáci kutilovia. Veď práve garáž či dielňa sú práve tými miestami, kde sa nachádza množstvo  náradia, nástrojov a materiálu. Nie je však nič horšie, ako neustále hľadať pílku či ten správny klinec, keď ho práve potrebujeme. Stačí však, ak si majster roztriedi všetko vybavenie do prehľadných boxov a potom už nič nebude brániť tomu, aby sa mohol venovať svojmu koníčku.
Naša rada
Pre ešte lepší prehľad označte roztriedené veci v úložných boxoch praktickými nálepkami.
Viac produktov z kategórie Úložné boxy nájdete v našom katalógu.